Yandex Metrica

27 Mart hava durumu: Meteorolojiden peş peşe kar yağışı uyarısı! Hava sıcaklığı 10 derece düşecek

27 Mart hava durumu: Meteorolojiden peş peşe kar yağışı uyarısı! Hava sıcaklığı 10 derece düşecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 5 günlük hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Rapora göre, önümüzdeki hafta başından itibaren hava sıcaklığı yurt genelinde 10 derece birden düşecek. Ülkemiz yağışlı havanın etkisi altına girecek ve bazı bölgelerde kar yağışı hakim olacak.

Gündem

19.05.2024, 07:36

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahimin raporuna göre,  hava sıcaklığı salı gününden itibaren batı kesimlerden başlayarak hissedilir derecede azalacak. 

TFF Başkan adayları kimler? Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş hangi adayı destekliyor? TFF Başkan adayları kimler? Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş hangi adayı... Haberi Görüntüle

SICAKLIKLAR HİSSEDİLİR DERECEDE AZALACAK! 

Çarşamba ve Perşembe günleri ise hava sıcaklıklarının yurt genelinde mevsim normallerinin etkisinden çıkarak düşecek. Ayın son haftasında yağışlı havanın yurt genelinde etkili olacak ve sıcaklıklarda hissedilir derecede azalacak. 

KAR GERİ GELİYOR!

Çarşamba gününden itibaren sıcaklığın eksilere düşmesi beklenen iç bölgelerde karla karışık yağmur ve kar yağışı etkisini göstermeye başlayacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde de yağışların aralıklarla kar şeklinde olması öngörülüyor. 

La Pasion Turca 2. sezon ne zaman? La Pasion Turca yeni bölüm çıkacak mı? La Pasion Turca 2. sezon ne zaman? La Pasion Turca... Haberi Görüntüle

3 BÜYÜK KENTTE HAVA NASIL OLACAK? 

Üç büyük kentte de hava sıcaklıklarının önümüzdeki hafta hissedilir derecede azalması bekleniyor. İstanbul ve İzmir'de yağışların yağmur şeklinde olacağı öngörülüyor. 

Kremlin'den Türkiye'nin teklifine cevap: 'Bu konuda Fidan'a katılıyoruz' Kremlin'den Türkiye'nin teklifine cevap: 'Bu konuda Fidan'a katılıyoruz' Haberi Görüntüle

27 MART PAZARTESİ

Çarşamba gününden itibaren sıcaklığın 0 dereceye kadar düşmesi beklenen iç bölgelerde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.


28 MART SALI

Doğu Anadolu'nun kuzeyinde de yağışların aralıklarla kar şeklinde olması bekleniyor.

Örgütün mühimmat depoları havaya uçtu: MSB'den son dakika Dergele ve Miska köyleri paylaşımı Örgütün mühimmat depoları havaya uçtu: MSB'den son dakika Dergele ve... Haberi Görüntüle

29 MART ÇARŞAMBA

Üç büyük kentte hava sıcaklıklarının önümüzdeki hafta hissedilir derecede azalması bekleniyor. Hafta başında İstanbul'da 17 derece olan sıcaklık, çarşamba günü 11 dereceleri görecek.

Kanada Büyükelçisi Can Dizdar kimdir? Kanada Büyükelçisi Can Dizdar kimdir? Haberi Görüntüle

30 MART PERŞEMBE

İstanbul ve İzmir'de yağışların yağmur şeklinde, Ankara'da ise karla karışık yağmurun etkili olması tahmin ediliyor.


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading