Yandex Metrica

2 Mayıs Taksim-Kabataş füniküler neden kapalı, saat kaçta açılacak?

2 Mayıs Taksim-Kabataş füniküler neden kapalı, saat kaçta açılacak?

2 Mayıs Taksim-Kabataş füniküler neden kapalı? Taksim'e ulaşımda gün içinde binlerce kişi tarafından kullanılan Taksim-Kabataş füniküler hattının 2 Mayıs Perşembe sabahı arıza nedeniyle çalışmadığı açıklandı. Peki 2 Mayıs Taksim-Kabataş füniküler saat kaçta açılacak?

Gündem

03.05.2024, 21:07

İstanbulluların sıkça kullandığı Taksim-Kabataş finiküler hattı 2 Mayıs'ta çalışmadığı Metro İstanbul tarafından açıklandı.

Yeni haftanın ilk gününde hava nasıl olacak? Meteoroloji uyardı: Aşırı sıcaklara dikkat! Yeni haftanın ilk gününde hava nasıl olacak? Meteoroloji uyardı: Aşırı... Haberi Görüntüle

2 MAYIS TAKSİM-KABATAŞ FÜNİKÜLER NEDEN KAPALI?

2 Mayıs Taksim-Kabataş füniküler hattında seferlerin arıza nedeniyle yapılamadığı açıklandı. Metro İstanbul'un sosyal medya hesabından konuya dair gelen açıklamada "F1 Taksim-Kabataş Füniküler Hattımızda teknik bir arıza nedeniyle seferlerimiz yapılamamaktadır" denildi.

Oyun tutkunları hazırlanın! Dünyanın ilk simülatörlü E-spor turnuvası başlıyor! Oyun tutkunları hazırlanın! Dünyanın ilk simülatörlü E-spor turnuvası başlıyor! Haberi Görüntüle

2 MAYIS TAKSİM-KABATAŞ FÜNİKÜLER NE ZAMAN SAAT KAÇTA AÇILACAK?

Her gün binlerce kişinin kullandığı fünikiler hattının saat kaçta açılacağına dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Arızanın giderilmesinin ardından hattın ulaşıma açılması bekleniyor. 

Karadeniz'de deprem! O ilimiz şiddetli bir şekilde sallandı! Vatandaşlar sokağa fırladı Karadeniz'de deprem! O ilimiz şiddetli bir şekilde sallandı! Vatandaşlar sokağa... Haberi Görüntüle

FÜNİKÜLER NEDİR?

Füniküler, bir dağ veya tepe gibi dik eğimli bir araziye döşenen, bir demiryolu hattı boyunca yer alan noktaları birbirine bağlayan bir tür kablolu demiryolu sistemidir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading