Uzman Çavuş Ali Akdağlı'ya iftira atan doktor Tahir Tarımer açığa alındı

Muğla'da bir uzman çavuş, 14 Mart Tıp Bayramı'nda tartıştığı doktoru dövdüğü iddiasıyla görevden uzaklaştırılmıştı. Olayın aslı çok geçmeden ortaya çıktı. Güvenlik kamerası kayıtlarına göre Uzman Çavuş Ali Akdağlı'nın peşinden giderek saldıran psikopat doktor hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Genel 19.03.2022, 17:21 19.03.2022, 19:32
Abone ol

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 14 Mart Tıp Bayramı'nda 26 yaşındaki doktor Tahir Tarımer'i darp ettiği iddiasıyla açığa alınan 32 yaşındaki uzman çavuş Ali Akdağlı, ortaya çıkan güvenlik kamerası görüntüleri sonrası görevine iade edildi. Uzman çavuş Ali Akdağlı'nın, hafta içinde mesaisine başlayacağı öğrenildi.

GÖRÜNTÜLER GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Uzman Çavuş Ali Akdağlı tarafından saldırıya uğradığını iddia edip, şikayetçi olan Dr. Tahir Tarımer ile ilgili görüntüler ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülerde; Psikopat doktor Tahir Tarımer'in Uzman Çavuşun peşinden gidip, ittiği belirlendi. Bunun üzerine psikopat doktor hakkında idari soruşturma başlatılıp, suç duyurusunda bulunuldu. Öte yandan, güvenlik kameralarına yansıyan başka bir görüntüde ise; görevli doktor Tahir Tarımer'in hasta yakınlarına karşı kötü muamelede bulunduğu da apaçık görülüyor. Tarımer'in hasta yakını bir kadına da acil serviste bağırdığı, sinirlenip duvarları yumrukladığı ortaya çıktı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI AÇIĞA ALINDI

Ortaya çıkan kayıtlarda; doktorun uzman çavuşa saldırıda bulunduğu görüldü. Bunun üzerine doktor hakkında soruşturma başlatıldı. Uzman Çavuş Ali Akdağlı'ya iftira atan ve alkışla protesto ettiren Dr. Tahir Tarımer açığa alındı.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Tahir Tarımer'in iftirasına maruz kalan Uzman Çavuş Ali Akdağlı'ya sosyal medyada büyük destek verildi. Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından sosyal medya kullanıcıları  psikopat doktor Tahir Tarımer'e ateş püskürdü. Kullanıcılar, ''Türk askerini yedirmeyiz. Bir uzman çavuşa iftira atan Tahir Tarımer görevden alınıp meslekten men edilmeli.'' şeklinde yorumlarda bulundu. Türkiye'de infiale yol açan olay için Twitter'da #TahirTarımerTUTUKLANSIN etiketi açıldı.

BABASI FETÖ'DEN AÇIĞA ALINMIŞ

Muğla’da Uzman Çavuş Ali Akdağlı'ya iftira atıp açığa aldıran psikopat doktorun, 15 Temmuz sonrası FETÖden açığa alınan 6 ay sonra dönemin Rektörü tarafından geri döndürülen Teknoloji Fak. Bilişim Sistemleri bölümünde görevli Prof. İlhan Tarımer'in oğlu olduğu ortaya çıktı.

PSİKOPAT DOKTORUN İLK VUKUATI DEĞİLMİŞ

Muğla’daki hastanede uzman çavuş ile yaşadığı olay sonrasında hakkında soruşturma başlatılan dokturun geçtiğimiz ay da bir hasta yakınına bağırarak hitap ettiği ve sonrasında güvenliği çağırdığı görüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!