banner2

Müslüme'nin ölümünde şoke eden iddia ortaya çıktı!

Türkiye'yi yasa boğan yörük kızı Müslüme Yağal'ın ölümü ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Aile üyelerinin ifadesi alınmaya devam edilirken Müslüme'nin ölüm nedeni bulunamadı. Öte yandan Küçük kızın vücut bütünlüğünün bozulmadığı, darp ve yara izi olmadığı öğrenildi. Müslüme'nin cansız bedenini bulan kadın çoban Müge Anlı'nın canlı yayınına katıldı. Şu ifadeleri kullandı: 'Kıyafetleri üzerinde değildi.'

Genel 22.11.2021, 12:14 22.11.2021, 15:49
Abone ol
Müslüme'nin ölümünde şoke eden iddia ortaya çıktı!

Günlerdir aranan Yörük kızı Müslüme Yağal'ın ölümü tüm Türkiye'yi derinden sarstı. Yörük kızı, kaybolduğu yerin 7 kilometre uzağında ve 500 metre yükseklikte bir dağın tepesinde bulunmuştu. Küçük Müslüme 'cinayete mi kurban gitti' sorusu akıllara geliyor.

CESEDİNİ KADIN ÇOBAN BULDU

10 gündür aranan Müslüme'nin cesedini, 40-45 yaşlarında bir kadın çobanın bulduğu, büyük korkuya kapılan kadının muhtara haber verdiği anlaşıldı.Müge Anlı canlı yayınına katılan  Ayşe Bacak şu ifadeleri kullandı:

"Kıyafetleri üzerinde değildi. Bir çocuğun buraya yürümesi çok zor. Ben de normalde bu bölgeye gelmem. Köpekler havlayınca burada doğru geldim. Davar otlatıyordum, sonra cansız bedeni gördüm. Hemen kardeşimi aradım. O da muhtara haber verimiş. Jandarmaya teslim ettim sonra evime gittim''

 Bu açıklamalar sonrasında küçük kızın cinayete kurban gitmiş olma ihtimali güçlenirken, gözler Adli Tıp Kurumu'na çevrildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!