banner2

Mehmet Şimşek'in hastalığı ne? Mehmet Şimşek nerede tedavi görüyor?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştükten sonra "Aktif siyasete dönmeyi düşünmüyorum" diyen Mehmet Şimşek'in siyasete neden dönmek dönmek istemediği hakkında dedikodular çıktı. Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle siyasete dönmek istemediği iddia edildi. Peki, Mehmet Şimşek'in hastalığı ne? Mehmet Şimşek nerede tedavi görüyor?

Genel 24.03.2023, 10:44 24.03.2023, 10:46
Abone ol
Mehmet Şimşek'in hastalığı ne? Mehmet Şimşek nerede tedavi görüyor?

Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Mehmet Şimşek’in neden aktif görevi kabul etmediğine dair detayı köşesine taşıdı. Peki, Mehmet Şimşek'in hastalığı ne? Mehmet Şimşek nerede tedavi görüyor?

MEHMET ŞİMŞEK'İN HASTALIĞI NE?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şimşek’le istişarelerinin devam edeceği söyleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mehmet Şimşek arasındaki görüşmenin de çok iyi geçtiği belirtiliyor. Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, 'Şimşek elinden geleni yapmaya hazır, bu görüşmelerin devamı da olur. Bir yöntemde de anlaşılabilir' dediğini belirtti.

MEHMET ŞİMŞEK NEREDE TEDAVİ GÖRÜYOR?

Hande Fırat, Mehmet Şimşek'in bakanlık teklifini reddetmesinin aktif siyasete dönmekteki karsızlığının nedenlerinden birisini şu şekilde belirtti : "Ancak sorun bu değil. Sorun, Mehmet Şimşek’in sağlığı. Bir süredir tedavi gören Şimşek’in yurtdışında tedavisi devam edecek.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!