banner2

İstanbul'da trafiğe çıkacaklar dikkat! Yoğunluk yüzde 90'a ulaştı

İstanbul'da aniden başlayan sağanak yağış vatandaşların mesai çıkışında trafiği kilitledi. Özellikle 15 Temmuz ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde araçlar güçlükle ilerlemeye başladı. Yapılan ölçümlere göre trafik yoğunluğu yüzde 90'a ulaştı.

Genel 22.03.2023, 19:39
Abone ol
İstanbul'da trafiğe çıkacaklar dikkat! Yoğunluk yüzde 90'a ulaştı

İstanbul'da haftanın üçüncü iş gününde sağanak yağış nedeniyle trafik yoğunluğu yüzde e 90'a ulaştı.  

Anadolu Yakası D-100 kara yolunda Uzunçayır ile Bostancı arasında tarfik oldukça sıkışık durumda. TEM Otoyolu Ümraniye bölgesi ve TEM Acıbadem bağlantısından Çamlıca gişelerine kadar olan bölgede araçlar güçlükle ilerliyor.

15 TEMMUZ KÖPRÜSÜ'NDE YOĞUNLUK HAKİM 

Şile Yolu Ümraniye istikameti ve Nevzat Demir Tesisleri arasında trafik yoğunluğu hakim. Anadolu'dan Avrupa'ya geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde yoğunluk bulunuyor.

AVRUPA YAKASI

Avrupa Yakası'nda D-100 kara yolu Zincirlikuyu-Büyükçekmece arasında her iki yönde de trafik kilitlenmiş durumda. 

Hadımköy Yolu Caddesi ve Avcılar-Haramidere bağlantı yolları ile yine D-100 kara yolu ve TEM Otoyolu arasındaki Basın Ekspres Caddesi'nde çift yönlü yoğunluk görülüyor.

Büyükdere Caddesi'nde çift yönlü trafik yoğunluğu yaşanırken, Beşiktaş-Sarıyer sahil yolu ise akıcı seyrediyor.

15 TEMMUZ KÖPRÜSÜ 

Bakırköy sahil yolunda lokal yoğunluk görülüyor. Avrasya Tüneli giriş ve çıkışlarında da trafik yoğunluğu gözleniyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü-TEM Otoyolu Hasdal Kavşağı arasında her iki yönde trafik yoğun seyrederken, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Anadolu-Avrupa geçişinde trafik aynı şekilde kilitlenmiş durumda. 

YOĞUNLUK YÜZDE 90 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluk Haritası verilerine göre, kent genelinde trafik yoğunluğu saat 18.51 itibarıyla yüzde 90'a ulaştı. 

Bakırköy sahil yolunda lokal yoğunluk görülüyor. Avrasya Tüneli giriş ve çıkışlarında da trafik yoğunluğu gözleniyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü-TEM Otoyolu Hasdal Kavşağı arasında her iki yönde trafik yoğun seyrederken, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Anadolu-Avrupa geçişinde yoğunluk görülüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluk Haritası verilerine göre, kent genelinde trafik yoğunluğu saat 18.51 itibarıyla yüzde 90 olarak ölçüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!