banner2

Genç kızın hazin sonu! Su yerine bakın ne içti

İzmir'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Otelde çalışan genç kadın, pet şişe içerisinde su sandığı mermer cilasını içerek fenalaştı. Hastaneye kaldırılan kadın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Genel 29.12.2021, 14:18 29.12.2021, 16:13
Abone ol
Genç kızın hazin sonu! Su yerine bakın ne içti

İzmir'de bir kadın su sandığı pet şişe içerisindeki mermer cilasını içti.

BROŞÜRLERİ DAĞITMAYA ÇIKTI

Olay, 27 Aralık Pazartesi akşamı, Selçuk ilçesinde bulunan bir otelde meydana geldi. İddiaya göre otelin Halkla İlişkiler biriminde çalışan Özde Çivici, çalıştığı otelde düzenlenecek yılbaşı balosunun tanıtım broşürlerini dağıtmaya çıktı.

PET ŞİŞE İÇERİSİNDEKİ SIVIYI SU SANIP İÇTİ

Bir süre sonra oteldeki odasına giren Çivici, burada pet su şişesi içerisindeki maddeyi su sanarak içti. Bir anda fenalaşan genç kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Çivici, hayatını kaybetti.

MERMER CİLASI İLE SU YAN YANAYMIŞ

Özde Çivici'nin vefat haberini alan ailesi ve çalışma arkadaşları yasa boğulurken, otel içerisinde polis ekipleri inceleme yaptı. Yapılan incelemede içerisinde su olan ve mermer cilası bulunan pet şişenin yan yana durduğu belirlendi. Mermer cilasını su sanarak içen kadının organlarının büyük hasar gördüğü öğrenildi.

İHAMLİ BULUNANLARIN İFADESİ ALINDI

Öte yandan Çivici'nin ölümünün ardından olayda ihmali bulunduğu öne sürülen mermer ustası ve bazı çalışanların ifadelerine başvurulduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!