banner2

Bavuldan ceset çıktı! Yasak aşkıyla birlikte kocasını katletti

Genel 08.07.2021, 09:19 08.07.2021, 09:24
Abone ol
Bavuldan ceset çıktı! Yasak aşkıyla birlikte kocasını katletti

İstanbul'da meydana gelen olayın süreci şu şekilde başladı. Fatih'te Fatih Hırka-i Şerif mahallesinde bulunan bir adresten geçen gün gelen kötü kokular üzerine başladı. Vatandaşların ihbarı sonrası olay yerine polis ekipleri geldi.

BAVULDAN CESET ÇIKTI

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; ekipler, kokunun yayıldığı evi tespit edip, içeri girdi. Belirlenen dairenin kapısı açıldığında koridorda streç filimle sarılmış büyük boy bir bavul görüldü. Bavulun etrafından akan sıvıların kokuyu yaydığı belirlenince bavul açıldı.Bavulda battaniyeye sarılı üzerine kaya tuzu dökülmüş bir erkek cesedi bulundu. Savcılıkça yapılan olay yeri incelemede, dairede iki çocuklu Iraklı bir çiftin ikamet ettiği belirlendi.

KOMŞULARIN İDDİASI

Komşuların iddiasına göre, ölen kişinin eşi Hatıca A., çocuklarıyla birlikte 30 Haziran'da Kuzey Irak'a gitti. Bu sırada, erkek cesedinde meydana gelen çürüme nedeniyle kimliği sadece komşuların beyanıyla belirlenmeye çalışıldı. Muhammod A.'ya ait olduğu düşünülen şahsın katilinin kimliğinin belirlenmesi için de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturmada ceset, bavul içerisinde Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

CİNAYET PLANI

Olayla ilgili soruşturma sürerken savcılık ölen adamın sevgilisiyle birlikte adamın mal varlığına konmak için cinayet planını hazırladıkları ve uyguladıktan sonra Beyrut'a geri döndükleri ihtimali üzerinde duruyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!