banner2

2023 KIRKLARELİ SEÇİM SONUÇLARI / 28.Dönem Kırklareli Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları oranı ne? Kırklareli’de hangi parti önde?

2023 KIRKLARELİ SEÇİM SONUÇLARI / 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşen 28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları dikkatle takip ediliyor. Özellikle, Kırklareli de yaşayan vatandaşlar internette, '28.Dönem Kastamonu Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları oranı ne? Kırklareli de hangi parti önde?' sorularına yanıt arıyor. İşte Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar ve Vize, Cumhurbaşkanı seçim sonuçları AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, HDP oy oranları ve daha fazlası.

Genel 14.05.2023, 21:58 14.05.2023, 21:57
Abone ol
2023 KIRKLARELİ SEÇİM SONUÇLARI / 28.Dönem Kırklareli Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları oranı ne? Kırklareli’de hangi parti önde?

Türkiye için kritik seçim nihayet bugün tamamlandı. 14 Mayıs 2023 Pazar günü (bugün) gerçekleşen 28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçlarının son durumu internette araştırılıyor. Kırklareli de yaşayan vatandaşlar internette, '28.Dönem Kastamonu Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları oranı ne? Kırklareli de hangi parti önde?' sorularına yanıt arıyor. İşte Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar ve Vize, Cumhurbaşkanı seçim sonuçları AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, HDP oy oranları ve daha fazlası.

28. DÖNEM KIRKLARELİ CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLİ SEÇİM SONUÇLARI ORANI NE?

KIRKLARELİ DE HANGİ PARTİ ÖNDE?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!