Yandex Metrica

Sitede Ara

Ziraat Bankası'ndan dev kampanya! Hesabınıza 2 bin 500 TL yatılacak! Ziraat Bankası hesabı olanlar hemen kontrol etsin!

Ziraat Bankası'ndan dev kampanya! Hesabınıza 2 bin 500 TL yatılacak! Ziraat Bankası hesabı olanlar hemen kontrol etsin!

Türkiye'nin en büyük kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası milyonlarca müşterisini sevindirecek bir kampanyanın duyurusunu yaptı.

Ekonomi

20.02.2024, 14:45

Bankaların duyurduğu kampanyalara başvuran vatandaşlar yaptığı harcamalarla aynı zamanda para kazanabiliyor. O bankalardan biri de Türkiye'nin en büyük kamu bankalarının başında gelen Ziraat Bankası oldu. 

Bankalar tarafından müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi açısından birçok kampanya düzenlenmeye devam ederken Ziraat Bankası Haziran ayına özel kampanya duyurusunda bulundu. Haziran ayının gelmesiyle birlikte bankalar güncel düzenlenen kampanyaları yayınlamaya devam ederken Ziraat Bankası internet sitesi üzerinde yer alan banka kampanyası dikkat çekti.

Ziraat Bankası tarafından yapılan kampanya duyurusunda vatandaşların kampanyaya katılım sağlamaları durumunda 2 bin 500 TL hediye para verileceği açıklandı. Yeni kampanyanın ayrıntıları Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayınlanırken özellikle de tatil planı yapmak isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren duyurunun detayları belli oldu.

Emekliye en az 17 bin lira zam müjdesi! Memur emeklilerinin aylıkları nasıl değişecek? İşte konuşulan net rakamlar... Emekliye en az 17 bin lira zam müjdesi! Memur emeklilerinin... Haberi Görüntüle

ZİRAAT BANKASI'NDAN 2500 TL KAZANDIRAN KAMPANYA

Banka kampanyası dahilinde Bankkart ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak 12.500 TL-17.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişe 1.000 TL Bankkart Lira, 17.500 TL-24.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişe 1.750 TL Bankkart Lira, 25.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişe 2.500 TL Bankkart Lira hediye edileceği belirtildi.

TatilBudur’da tek seferde yapılacak 12.500 TL-17.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira, 17.500 TL-24.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.750 TL Bankkart Lira, 25.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 2.500 TL verilecek kampanyanın ayrıntıları Ziraat Bankası tarafından şu şekilde paylaşıldı;

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kazanılan Bankkart Liralar 30 Haziran 2023 tarihinde yüklenecek olup, 7 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 8 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.

Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 2.500 TL Bankkart Lira’dır.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading