Yandex Metrica

Sitede Ara

Emekliyi sevindirecek haber: Bayrak ikramiyesi artıyor mu? EYT’liler ikramiyeden faydalanacak mı? Sürpriz görüşme

Emekliyi sevindirecek haber: Bayrak ikramiyesi artıyor mu? EYT’liler ikramiyeden faydalanacak mı? Sürpriz görüşme

Onbir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesiyle beraber  milyonlarca emekli bayram ikramiyelerinin ne zaman yatacağını merak etmeye başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin. Emekli ikramiyesi için sürpriz görüşme gerçekleştirecek. Bakan Bilgin, Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün bir araya gelecek.

Ekonomi

23.01.2024, 20:36

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte emekli vatandaşlarımız bayram ikramiyelerinin ne kadar olacağını ve ikramiyelerin ne zaman yatacağını merak etmeye başladı. Bakan Bilgin emekli ikramiyesi için sürpiz görüşme gerçekleştirecek.

ABD enflasyonu sonrası piyasalarda yer yerinden oynadı: Güvenli liman altın tarihi zirveyi gördü! ABD enflasyonu sonrası piyasalarda yer yerinden oynadı: Güvenli liman altın... Haberi Görüntüle

BAKAN VEDAT BİLGİN BUGÜN TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRECEK

Ramazan ayının gelmesiyle beraber milyonlarca emeklinin gözü bayram ikramiyesi için gelecek açıklamaya çevrildi. Bugün saat 12.00'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün bir araya gelecek. Toplantı sonrasında Detaylar açıklandığında haberimizin içinde güncellenecektir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading