Altın ve doları olanlar dikkat, büyük yıkım geliyor! Ünlü ekonomist altın ve dolardaki düşüş için net tarihi paylaştı!

Piyasa teknik analisti Tunç Şatıroğlu'ndan altın ve dolar birikimi olanlara uyarı geldi. Şatıroğlu, 'Büyük yıkıma hazır olun' diyen Tunç Şatıroğlu, altın ve dolar için gün verdi. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 19.04.2022, 17:24 19.04.2022, 17:25
Abone ol
Altın ve doları olanlar dikkat, büyük yıkım geliyor! Ünlü ekonomist  altın ve dolardaki düşüş için net tarihi paylaştı!

Altın ve doların inişli çıkışlı grafiği yatırım yapmak isteyenleri kara kara düşündüyor. Altın ve para piyasaları teknik analisti Tunç Şatıroğlu, kendi Youtube kanalında yayınladığı videoda, 18 Nisan Pazartesi gününe ilişkin önemli bir açıklamada bulundu. FED başkanlarının konuşmaları sonucunda piyasanın etkilendiğini vurgulayan Şatıroğlu, altın alacakları ve satacakları yakından ilgilendiren uyarılar yaptı.

ALTIN YAKINDA DÜŞMEYE BAŞLAR

Dolardaki sıkışmaya ve altındaki istikrarsız duruma dikkat çeken Tunç Şatıroğlu, FED'in piyasaları baskıladığını, savaş fiyatlamasından piyasaların kurtulduğunu söyledi. Şatıroğlu, piyasaların normal fiyatlamaya geçtiğini belirterek, "Amerikan 10 yıllıklar düşmeye başladığı zaman altın düşecek. Amerikan 10 yıllıklar bir iki hafta içinde düşüşe geçiyor" dedi.

ALTIN AL-SAT YAPANLAR PAZARTESİ GÜNÜNE DİKKAT!

Altın ve dolar için pazartesi gününe dikkat çeken Şatıroğlu "FED başkanları konuşmadığı zaman piyasalar kendini toparlıyor. Pazartesi günü birileri çıkıp bir şeyler söylemezse bu piyasanın kendisini toparlamasını bekliyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!