banner2

50 yaşını geçmiş emekliler için cazip imkan! 20 liraya başvuru yapıp faydalanabilirsiniz

Emeklileri sevindirecek bir kampanya da Türk Telekom'dan geldi. Türk Telekom, emeklilerin 20 TL'ye yararlanabileceği bir tarife duyurdu.

Ekonomi 17.08.2022, 19:24 17.08.2022, 19:55
Abone ol
50 yaşını geçmiş emekliler için cazip imkan! 20 liraya başvuru yapıp faydalanabilirsiniz

Emeklilerin yüzlerini güldürecek kampanyalar peş peşe geliyor. Türk Telekom'dan emekliler için yeni bir kampanya geldi. 50 yaş ve üzeri tüm emeklilerin kampanyadan faydalanabileceği duyuruldu. Kampanya kapsamında hazırlanan tarifenin aylık ücreti sadece 20 TL olacak. İşte Türk Telekom'un emekli kampanyasının detayları...

TURK TELEKOM'DAN EMEKLİLERE ÖZEL TARİFE

50 yaş ve üzeri emekli müşteriler 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifede kalmaya taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan 20 TL'ye yararlanabiliyor. Emekli 500 Tarifesine geçiş yaptıktan sonra SMS aracılığıyla ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak taahhüt verebilirler. 

SMS ile taahhüt vermek için "SOZ 500" yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekiyor.

Emekli 500 tarifesinde her yöne 500 dakika, Türk Telekom mobil hatlar arası sınırsız görüşme ve 1 GB internet hakkı bulunuyor.

TÜRK TELEKOM EMEKLİ 500 TARİFESİ DETAYLARI

- Tarifeye; tarifeye gelen, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan müşteriler taahhüt verebileceklerdir. Taahhütlü fiyatlar 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan bireysel faturalı müşterilerimiz için geçerlidir. Taahhütlü aylık ücretten yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için ‘SOZ 500’ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

- Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibarıyla verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

- Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

- Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!