banner2

Köşeye sıkışan YPG elebaşı ABD'den yardım dilendi: Türkleri durdurun

TSK'nın operasyonlarından rahatsız olan terör örgütü YPG/PKK elebaşlarından Mazlum Kobani kod adlı Ferhat Abdi Şahin, ABD Başkanı Joe Bıden'den yardım dilendi. ABD Merkezli Politico'ya konuşan terör örgütü elebaşlarından Ferhat Abdi Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün sinyalini verdiği Türk kara saldırısının durdurulmasını istedi.

Dünya 24.11.2022, 13:34 24.11.2022, 14:10
Abone ol
Köşeye sıkışan YPG elebaşı ABD'den yardım dilendi: Türkleri durdurun

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye ve Irak'ın kuzeyine yönelik düzenlediği hava operasyonu hız kesmeden devam ederken terör yuvaları darmadağın oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan da dün yaptığı açıklamada kara harekatı mesajı vermiş ve şu ifadeleri kullanmıştı; ''Uygun vakitte teröristlerin tepelerine bineceğiz. Tel Rıfat, Münbiç ve Ayn El Arab'da hiçbir terörist kalmayacak.''

''ÖLÜMCÜL SALDIRILAR DÜZENLENDİ''

TSK'nın operasyonlarından rahatsız olan terör örgütü YPG/PKK elebaşlarından Mazlum Kobani kod adlı Ferhat Abdi Şahin, ABD Başkanı Joe Bıden'den yardım dilendi. ABD Merkezli Politico'ya konuşan terör örgütü elebaşlarından Ferhat Abdi Şahin, ''Türkiye'nin Irak ve Suriye'ye bir dizi ölümcül saldırı düzenledi'' şeklinde skandal ifadelere imza attı.

Pençe Kılıç fena korkuttu!  YPG elebaşı Ferhat Abdi, Biden’a sığındı: Türkleri durdurun

 ''TÜRKLERİN KARA SALDIRISINI DURDURUN''

ABD'nin Türkiye'nin harekatını önlemek için yeterince çaba göstermediğini belirten Ferhat Abdi Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün sinyalini verdiği Türk kara saldırısının durdurulmasını istedi.

Pençe Kılıç fena korkuttu!  YPG elebaşı Ferhat Abdi, Biden'a sığındı: Türkleri durdurun

PENÇE-KILIÇ HAVA HAREKATI DÜZENLENDİ

Hatırlanacağı gibi 13 Kasım pazar günü İstiklal Caddesi'nde bombalı saldırı düzenlenmiş 6 vatandaşımız hayatını kaybederken 81 vatandaşımız da yaralanmıştı. TSK ise kanlı saldırının intikamını almak için Suriye ve Irak'ın kuzeyine hava harekatı düzenlemişti. Eli kanlı terör örgütü ise Gaziantep'in Karkamış ilçesine roketle saldırmıştı. Kanlı saldırıda 2 kişi yaşamını yitirirken 11 vatandaşımız da yaralanmıştı. Türk Silahlı Kuvvetleri, şehitlerin kanını yerde bırakmamak için Pençe-Kılıç hava hareketı düzenlemişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!