banner2

Kocasını saatlik kiralayan kadının sözleri duyanları şaşkına çevirdi: Paraya para demiyor

İngiltere'de yaşamını devam ettirmekte olan Young ailesi, para kazanmak için ilginç bir yola başvurdu. 38 yaşındaki Laura Young, eşini gündelik işleri yapması için saatlik olarak başka ev hanımlarına kiralıyor.

Dünya 03.11.2022, 17:08
Abone ol
Kocasını saatlik kiralayan kadının sözleri duyanları şaşkına çevirdi: Paraya para demiyor

İngiltere'de Laura Young isimli kadın, dinlediği bir podcast yayınından ilham alarak eşini başka kadınlara kiralamaya başladı. 

El becerileri yönünden oldukça başarılı olan eşi, haftanın 6 günü sabah 9 akşam 8 çalışmaya başladı ve perde asmak, mobilya tamiri yapmak gibi işlerde ev kadınlarına yardım etti.

BOŞ VAKTİ YOK

Young, zaman içerisinde birçok talebi geri çevirmek zorunda kaldı çünkü 'Rent My Handy Husband' isimli işi Kasım ortasına kadar tamamen dolu. Eşi James'in yaptığı işler ise bir duvarı yeniden inşa etmek, bir TV veya perde asmaya yardım etmek, boyama, dekorasyon, fayans döşeme ve halı döşeme gibi şeyleri içeriyor ve yardıma ihtiyacı olan herkese hizmet verebiliyor.

James işlerin emek tarafını ele alırken, Laura sosyal hesapları ve web sitesini yönetmeye çalışıyor.

OTİZM TEŞHİSİ KONULDU

Kendisi gibi çocuklarına da Otizm teşhisi konulmasının ardından James, bir depoda gece vardiyası çalışanı olarak sürdürdüğü işinden ayrıldı.

Hastalığı sebebiyle farklı bir düşünce yapısı ve eşsiz yetenekleri olan James'ind e katkısıyla, başladıkları bu iş çiftin hayal edebileceğinden daha başarılı oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!