banner2

İkiyüzlülüğün böylesi 'pes' dedirtti! Kamala Harris Ukraynalı mültecilerle ilgili soruya kahkaha attı

Rusya'nın Ukrayna saldırıları 16. gününde devam ederken saldırıların fitilini ateşleyen ve her fırsatta Ukrayna'yı Rusya'ya karşı gerginiliği artıracak iddialarda bulunan ABD'den ikiyüzlü bir hareket geldi. ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris, Ukraynalı mülteciler ile ilgili soruya kahkaha atarak cevap verdi.

Dünya 11.03.2022, 14:28
Abone ol
İkiyüzlülüğün böylesi 'pes' dedirtti! Kamala Harris Ukraynalı mültecilerle ilgili soruya kahkaha attı

ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris, ikili görüşmeler kapsamında Varşova'da Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda tarafından ağırlandı.

İkili, görüşmenin ardından ortak basın toplantısı için kameraların karşısına geçti.

ABD'NİN MÜLTECİLERE YÖNELİK TUTUMU NE OLACAK?

Rusya-Ukrayna savaşı ve bunun sonucunda evlerini terk etmek zorunda kalan yüz binlerce Ukraynalı mültecinin durumu gündemdeydi.

Mülteciler konusunda Washington yönetiminin tutumunu öğrenmek isteyen bir muhabir, Harris'e "ABD'nin bilhassa kalıcı bir altyapı kurmak için ne yapacağını merak ediyorum. ABD, Ukraynalı mülteciler için özel bir pay ayırmaya istekli mi?" sorusunu yöneltti.

ABD BAŞKAN YARDIMCISI HARRIS KAHKAHA ATTI

Muhabir, ardından Duda'ya dönerek, "ABD'den daha fazla mülteci kabul etmesini isteyip istemediğinizi bilmek istiyorum." dedi.

Bunun üzerine Harris ve Duda birbirlerine bakarak gülmeye başladı. "İyi dost kötü günde belli olur" diyen Harris'in kahkahası ise dikkat çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!