banner2

Baba Vanga'nın kehanetleri tek tek çıkıyor! 2023 felaketler yılı olacak

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in tarihi resti, 84 yaşında hayatını kaybeden Balkanların Nostradamus'u olarak adlandırılan Baba Vanga'nın 2023 için öngördüğü korkunç kehanetini akıllara getirdi.

Dünya 22.09.2022, 15:50 22.09.2022, 16:12
Abone ol
Baba Vanga'nın kehanetleri tek tek çıkıyor! 2023 felaketler yılı olacak

Ruya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kısmı seferberlik ilanı ve nükleer silah kullanma tehdidi dünyaya endişeye sevk etti. Avrupa Birliği, Rusya'ya karşı yeni yaptırım paketi hazırlamaya ve Ukrayna'ya silah desteğini artırmaya karar verdi. Rus lierin kısmı seferberlik ilanı ve nükleer silah kullanma tehdidi sonrası Balkanların Nostradamus'u olarak adlandırılan Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri yeniden gündem oldu.

* 2023 YILINDA DÜNYANIN YÖRÜNGESİ DEĞİŞECEK

11 Eylül saldırılarını ve Brexit'i öngördüğü iddia edilen Baba Vanga'nın kehanetine göre; 2023 yılında dünyanın yörüngesi değişecek. Baba Vanga'nın bu kehaeti gerçekleşirse sonuçları gerçekten yıkıcı olabilir. Bu kehanet gerçekleşirse büyük iklim krizleri ortaya çıkabilir.

* BİYOLOJİK SİLAH BİNLERCE İNSANI ÖLDÜRECEK

Baba Vanga'nın bir başka kehaneti ise büyük bir ülke insanlar üzerinde biyolojik silah deneyecek. Biyolojik silah sonrası dünya genelinde binlerce insan hayatını kaybedecek. Ancak bu kehanet BM sözlerşmesine takılıyor. Çünkü BM'de yer alan sözleşme biyolojik silah kullanmayı tamamen yasaklıyor.

* GÜNEŞ PATLAMASI

Baba Vanga'nın kehanetleri arasında güneş patlaması da var. Baba Vanga'ya göre, 2023 yılında şimdiye kadar gürülmemiş bir güneş patlaması dünya'yı vurabilir. Güneş patlaması meydana gelirse dünya karanlığa gömülebilir. Bunun haftalarca sürme ihtimali ise söz konusu.

* NÜKLEER SİLAH

Baba Vanga'nın bir diğer kehaneti ise bir nükleer santralin patlaması. Bu kehanet Çernobil ile ilgili kehanetinin ardından geliyor.

* LABARATUVAR DOĞUMLARI

Baba Vanga'nın 2023 için son kehaneti ise laboratuvar doğumları. Kehanete göre doğal yolla gerçekleşen doğumlar bitecek. Hükümet liderleri normal doğumları yasaklayacak ve insanlar laboratuvarda yetiştirilecek. İnsanlar çocuklarının fiziksel özelliklerini kendileri belirleyecek.

BABA VANGA KİMDİR?

84 yaşında hayatını kaybeden Balkanların Nostradamus'u olarak adlandırılan Baba Vanga, 1996 yılında koronavirsün patlak vereceğini tahmin ettiği iddia ediliyor. Görme kaybı yaşayan Baba Vanga'nın, koronavirüsü yıllar önce "her yanımızı saracak" konusunda uyardığına inanılıyor. Baba Vanga olarak bilinen Vangeliya Pandeva Gushterova, birçok kişi tarafından kehanet ve ruhlarla temas konusunda Bulgaristan'ın önde gelen otoritesi olarak kabul edilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!