Yandex Metrica

Sitede Ara

ABD'de kasırga nedeniyle sel felaketi! OHAL ilan edildi: 46 kişi öldü

ABD'de kasırga nedeniyle sel felaketi! OHAL ilan edildi: 46 kişi öldü

Ida Kasırgası'nın meydana getirdiği şiddetli yağış ve fırtına sebebiyle, New York ve New Jersey'de OHAL ilan edildi. Şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle şimdiye kadar toplam 46 kişi hayatını kaybetti.

Dünya

23.01.2024, 17:55

ABD'yi vuran Tropikal Ida Fırtınası sebebiyle 2 gündür kuvvetli sağanak yağış ve su baskınlarının yaşandığı New York ve New Jersey'de, felaketin boyutu her geçen gün artıyor.

ABD basınından Biden iddiası! Parkinson uzmanı doktor 8 ayda 8 kez ziyaret etti ABD basınından Biden iddiası! Parkinson uzmanı doktor 8 ayda 8... Haberi Görüntüle

NEW JERSEY VE NEW YORK'TA OHAL İLAN EDİLDİ

New Jersey Belediye Başkanı Hector Lora ve New York Belediye Başkanı Bill de Blasio, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda, kentlerde meydana gelen yoğun yağış nedeniyle olağanüstü hal ilan (OHAL) edildiğini açıkladı.

Akılalmaz olay: Genç anne, kariyerini olumsuz etkileyeceğini düşündüğü bebeğini pencereden atarak öldürdü! Akılalmaz olay: Genç anne, kariyerini olumsuz etkileyeceğini düşündüğü bebeğini pencereden... Haberi Görüntüle

CAN KAYBI ARTABİLİR

Ida Kasırgası nedeniyle bölgeye rekor düzeyde yağmur yağarken, New Jersey ve New York'ta toplam 46 kişi hayatını kaybetti.

Can kaybının artmasından endişe ediliyor.

Ne Amerika, ne Çin! Türkiye süper güçleri geride bıraktı! İşte dünyanın en iyileri! Ne Amerika, ne Çin! Türkiye süper güçleri geride bıraktı! İşte... Haberi Görüntüle

BAZI BÖLGELERDE METROLAR KULLALAMIYOR

Sosyal medyada yapılan çok sayıda paylaşımda da metronun kullanılamadığı belirtilerek, insanlardan metro ve sel bölgelerinden uzak durmaları istendi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading