Yandex Metrica

ABD eski Başkanı Trump o tarihi işaret etti: Büyük bir duyuru yapacağım

ABD eski Başkanı Trump o tarihi işaret etti: Büyük bir duyuru yapacağım

Cumhuriyetçi ABD eski Başkanı Donald Trump, 2024 seçimlerine ilişkin 15 Kasım'da "büyük bir duyuru" yapacağını açıkladı.

Dünya

23.01.2024, 20:02

8 Kasım Salı günü, Amerika Birleşik Devletleri'nde Kongre ara seçimi yapılacak. Demokrat Partili ABD Başkanı Joe Biden ve Cumhuriyetçi Eski ABD Başkanı Donald Trump kıyasıya yarışacak.

4 bin yıl önce inşa edildi! Bronz Çağı'ndan kalma dev gemi yeniden suya bırakıldı! 4 bin yıl önce inşa edildi! Bronz Çağı'ndan kalma dev... Haberi Görüntüle

''SENATOYU GERİ ALACAĞIZ''

Ara seçimler öncesi son mitingini Ohio eyaletinde yapan Trump, Cumhuriyetçilerin ara seçimlerde şansının yüksek olduğunu belirtirken şu açıklamayı yaptı; "Senatoyu ve Temsilciler Meclisini geri alacağız. En nihayetinde 2024'te muhteşem güzellikteki Beyaz Saray'ı da geri alacağız"

Biden'a 'adaylıktan çekil' baskıları artıyor! Obama da dahil oldu! Demokrat kaynaklardan adaylık iddiası Biden'a 'adaylıktan çekil' baskıları artıyor! Obama da dahil oldu! Demokrat... Haberi Görüntüle

''BÜYÜK BİR DUYURU YAPACAĞIM''

Ara seçimlerin hayati bir önem sahip olduğunun altını çizen Trump, "Bugün, bu güzel seçimlerin önüne geçmek istemiyorum. 15 Kasım'da Florida Palm Beach'de büyük bir duyuru yapacağım" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading