banner2

ABD bunu konuşuyor! Biden'ın oğlu Hunter'ın özel fotoğrafları ifşa edildi

Adı skandallarla anılan ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden, tekrar gündeme geldi. Hunter Biden'ın binlerce özel fotoğrafı sızdırıldı. Ortaya çıkan fotoğraflarda Biden, hayat kadınlarıyla ve uyuşturucu kullanırken görülüyor. 

Dünya 09.06.2023, 14:18 09.06.2023, 14:27
Abone ol
ABD bunu konuşuyor! Biden'ın oğlu Hunter'ın özel fotoğrafları ifşa edildi

ABD, gelecek yıl yapılacak seçimler için geri sayıma başladı. Sağcı platform 'Marco Polo', ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın 8 bin 864 özel fotoğrafını sosyal medya üzerinden yayınladı. 

Sızdırılan görüntülerde Biden'ın, uyuşturucu kullandığı ve hayat kadınlarıyla uygunsuz pozlar verdiği görüldü. 

FOTOĞRAFLARIN KAYNAĞI BİDEN'IN CİHAZLARI

Sızdırılan fotoğraflar Biden'ın dizüstü bilgisayarında kayıtlıydı. Bilgisayara sızan kişiler, bir süredir bu fotoğrafların yayılacağına dair açıklamalarda bulunuyordu.

Paylaşılan fotoğrafların 2008 ile 2019 yılları arasında Hawaii, Cabo San Lucas, Kosova, Çin, Londra, Paris, Belgrad ve Roma'da çekildiği belirtildi. Fotoğrafların 7.032'sinin Hunter Biden'ın MacBook Pro bilgisayarındaki fotoğraf uygulamasında, 1832'sinin iPhone XS model telefonunda olduğu belirtildi. Geri kalanların da, ekran görüntüsü, WhatsApp ve diğer uygulamalarda kayıtlı olduğu ifade edildi. 

"KARALAMA KAMPANYASI BAŞLATTILAR"

Hunter Biden'ın avukatları, ABD Kongresi'nden "Marco Polo"nun bu görüntüleri nasıl ele geçirdiğine dair bir soruşturma başlatılması talebinde bulundu.

Biden, Cumhuriyetçilerin Biden ailesine yönelik karalama kampanyası başlattığını söyledi. 

PLATFORMUN KURUCUSU ESKİ BEYAZ SARAY ÇALIŞANI

"Marco Polo" isimli platform, Trump döneminde Beyaz Saray'da çalışan 28 yaşındaki Garrett Ziegler isimli şahıs tarafından kuruldu.

Ziegler, katıldığı bir yayında, "Biz kar amacı gütmeyen bir ifşa araştırma grubuyuz. Eğer Amerikalılar ülkeyi yöneten ailenin iç yüzünü görseler onu seçmezlerdi" ifadelerini kullanmıştı. 

YENGESİYLE İLİŞKİ YAŞAMIŞTI

Hunter Biden'ın, ağabeyi kanserden öldükten sonra eşiyle ilişki yaşadığı da ortaya çıkmıştı. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!