GetContact uygulaması nedir? GetContact nasıl kullanılır?

Televizyon ekranlarında dolandırıcıları tespit ettiği yönünde reklamlarını yayınlayan GetContact uygulaması gündem oldu. Peki, GetContact uygulaması nedir? GetContact nasıl kullanılır? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Bilim / Teknoloji 10.04.2022, 14:05 10.04.2022, 14:20
Abone ol
GetContact uygulaması nedir? GetContact nasıl kullanılır?

Başkalarının kendilerini telefonlarına nasıl kaydettiğini öğrenmek için kullandığı GetContact, başka bir özelliği ile gündem oldu. Merak edilen, "GetContact uygulaması nedir? GetContact nasıl kullanılır?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

GETCONTACT NASIL KULLANILIR?

ARAMA ENGELLEME

Bilmediğiniz numaraların ne amaçlar aradığını öğrenebilir ve raporlayarak başka kullanıcıları da koruyabilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak sizde korunabilirsiniz.

ÇAĞRI TANIMLAMA

Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz.

KEŞFET

Getcontact, aynı zamanda sosyal bir platform olarakta kullanılır. Gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ve sohbet edebilirsiniz.

GET CONTACT NUMARA SİLME NASIL YAPILIR?

Telefon numaranızı Get Contact uygulamasından kaldırmak için site üzerinden gereken bilgilerin girişini yapacaksınız. Bu işlemlerden sonra, uygulama cep telefonunuza bir doğrulama kodu yollayacak, bu kodu bu sayfada yer alan alana girdikten sonra, cep telefonu numaranız sistemden 24 saat içinde silinecektir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!