banner2

Fırsatçılar sahada! Togg uzantılı internet adreslerini satışa çıkardılar

Togg'un resmi fiyatının açıklanmasının ardından fırsatçılar da ortaya çıktı. Togg uzantılı internet adreslerinin telifini satın alan fırsatçılar adresleri satışa çıkardı.

Bilim / Teknoloji 17.03.2023, 14:34 17.03.2023, 16:28
Abone ol
Fırsatçılar sahada! Togg uzantılı internet adreslerini satışa çıkardılar

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg'un fiyatının açıklanmasının ardından fırsatçılar da sahaya indi. 

TOGG UZANTILI ADRESLERİ SATIŞA ÇIKARDILAR

Togg'un fiyatının açıklanmasını fırsat bilen kişiler Togg uzantılı internet adreslerinin telif haklarını satın aldı ve e-ticaret siteleri üzerinden satışa çıkardı. 

İLANLAR TOGG'DAN DAHA PAHALI

toggbayi.com, toggyedekparca.com gibi benzeri alan adları 100 bin lira ile 7,5 milyon lira arasında değişiyor. Bazı ilanların fiyatı Togg’dan daha pahalı olarak sunuldu.

'YATIRIM DAHİLİNDE KULLANABİLİRSİNİZ'

Bazı ilanların açıklama kısmında yer alan ‘Ülkemizin gururu yerli ve milli olan aracımız Togg’un uluslararası alan adını kullanarak açacağınız Togg yetkili servis marka değerini taşıyacağınız domaini satılıktır. Dolar ve altın gibi yatırım dahilinde kullanabilirsiniz” şeklindeki ifadeler dikkat çekti.

4 SAATTE 7 BİN 734 ÖN SİPARİŞ GELDİ

16 Mart tarihinden itibaren 27 Mart'a kadar ön siparişe açılan Togg, kısa bir süre içerisinde birçok kullanıcının ilgi odağı oldu. Togg'un resmi internet sitesinde yayınlanan gönderide, ön siparişin ilk 4 saatinde 7734 kullanıcının ön sipariş verdiği belirtildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!