Yandex Metrica

Taner Ölmez ve Ece Çeşmicioğlu'nun ikinci bebekleri dünyaya geldi! Ünlü çiftin bebek paylaşımları çok konuşuldu!

Taner Ölmez ve Ece Çeşmicioğlu'nun ikinci bebekleri dünyaya geldi! Ünlü çiftin bebek paylaşımları çok konuşuldu!

Mucize Doktor dizisiyle büyük ses getiren ünlü oyuncu Taner Ölmez, oyuncu eşi Ece Çeşmicioğlu ile dünyaevine girmişti. Çiftten hayranlarını sevindiren bir haber geldi. Ünlü çiftin ikinci bebeklerini kucaklarına aldıkları öğrenildi.   

Yaşam

15.04.2024, 22:37

Medcezir, Yaratılan, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Hakan Muhafız, Mucize Doktor gibi dizilerdeyer alan 37 yaşındaki ünlü oyuncu Taner Ölmez, oyuncu eşi Ece Çemicioğlu ile 2021 yılında evlenmişti. 

2022 Mart ayında kızları Zeynep bebeği kucağına alan çift, sosyal medya hesabından sık sık kızlarına olan sevgilerini dile getiriyor. 

Nihat Doğan'ın kirli çamaşırlarını ortaya döktü! Arzu Doğan boşanma nedenlerini açıkladı: Birçok kadınla... Nihat Doğan'ın kirli çamaşırlarını ortaya döktü! Arzu Doğan boşanma nedenlerini... Haberi Görüntüle

ÜNLÜ ÇİFTEN MÜJDELİ HABER

Ünlü çift ise Zeynep bebekten sonra ikinci bebeklerini kucaklarına almaya gün sayarken, sosyal medya hesaplarından hayranlarına sevindiren haberi duyurdular.

Bir eteği vardı, onu da çıkarttı! Anladık Bartu en özgür sensin! Bir eteği vardı, onu da çıkarttı! Anladık Bartu en özgür... Haberi Görüntüle

HAZAR BEBEK DOĞDU

Taner Ölmez ve Ece Çeşmicioğlu'nun Hazar adını verdikleri bir erkek bebekleri olduğu öğrenildi. 

Cannes'i kendine aşık etti! Ünlü şarkıcı Hadise elbisesiyle yürekleri hoplattı! Cannes'i kendine aşık etti! Ünlü şarkıcı Hadise elbisesiyle yürekleri hoplattı! Haberi Görüntüle

OĞLU İLE İLK POZU 

Anadolu Yakası'nda bulunan özel bir hastanede sezeryan yapan Ece Çeşmicioğlu'nun durumunun iyi olduğu öğrenilirken, baba Ölmez ise bebeğiyle birlikte ilk pozunu verdi. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading