SON DAKİKA

5 Aralık 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

5 Aralık 2023 Salı günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 5 Aralık 2023 Salı'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Yaşam

23.01.2024, 21:48

5 Aralık 2023'te burçlar ne söylüyor? 5 Aralık 2023 burç yorumları nelerdir? 5 Aralık 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

Gibi 5. sezon ne zaman çıkacak? Gibi 5. sezon 1.... Haberi Görüntüle

KOÇ

Sözde uzmanlar size neyin doğru neyin yanlış olduğunu ne kadar çok söylerse, kanıtlara o kadar çok kendiniz bakmanız ve kendi kararınızı vermeniz gerekecektir. Uzman olmaları bir gündemleri olmadığı anlamına gelmiyor.

Issız adam Cemal Hünal'Ada'dan neden ayrıldın?'' sorularına daha fazla dayanamadı!... Haberi Görüntüle

BOĞA

Son fikrinizin dilimlenmiş ekmekten bu yana en iyi fikir olduğunu düşünebilirsiniz, ancak övgü yağmuruna tutulmayı bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Evet, bu iyi bir fikir ama gerçekten harika bir fikir mi? Belki de önemini abartıyorsunuz.

Evlenmeye doyamadı! Ebru Gündeş 4'üncü evliliği için gün saymaya başladı! Haberi Görüntüle

İKİZLER

Önümüzdeki 24 saat boyunca zihninizin küçük ayrıntılarla meşgul olmasına izin vermemelisiniz, çünkü küçük bir şeye odaklanırken çok büyük bir şeyi kolaylıkla gözden kaçırabilirsiniz. Önemli olan büyük resimdir.

İstanbul baraj doluluk oranları Şubat 2024 | İstanbul barajlarında ne... Haberi Görüntüle

YENGEÇ

Bugün yaşananlar yüzünüze bir gülümseme getirecek ve birkaç haftadır sizi endişelendiren şeyi unutmanıza yardımcı olacak kadar dikkatinizi dağıtacak. Mükemmel yıldızların yönetimindeki yaratıcı aktivitelerle bu, sanatsal yeteneklerinizi geliştirmek için özellikle iyi bir zamandır.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizdar köye taşınıyor! Oğulları Kurt Efe... Haberi Görüntüle

ASLAN

Son günlerde diğer insanların sorunları çok fazla enerji tüketiyor ve şimdi biraz geri çekilmeniz ve kendinize biraz yer açmanız gerekiyor, böylece fiziksel, zihinsel ve duygusal rezervlerinizi yenileyebilirsiniz. 

Tolga Sarıtaş tuzlu kahveyi içti! Ünlü oyuncu sevgilisi Zeynep Mayruk... Haberi Görüntüle

BAŞAK

Eğer bir meslektaşınız ya da iş ortağınız bugün sizin hakkınızda doğru olmayan bir şey söylerse, bunun yanına kalmasına izin vermemelisiniz. İddialarını gerçeklerle desteklemeleri konusunda onları zorlayın ve eğer bunu yapamıyorlarsa kamuya açık bir özür talep edin.

Twitch yasaklandı mı? Twitch'e neden erişim engeli getirildi? Haberi Görüntüle

TERAZİ

Bugün şikayet edecek birkaç şeyiniz olabilir ama neden zamanınızı ve enerjinizi muhtemelen fazla bir şey yapamayacağınız konulara harcayasınız ki? Bunun yerine, dünyanızdaki her şey yolunda gidiyormuş ve şimdiye kadar yaşadığınız en mutlu kişi sizmişsiniz gibi davranın.

Rüyada gece görmek ne demek? Rüyada gece yürümek neye işaret... Haberi Görüntüle

AKREP

Bir, iki veya üç risk alırsanız, bunun karşılığını büyük ölçüde alacağınızı hissedebilirsiniz. Devam edin ve kesinlikle önsezilerinizi takip edin, ancak yanlış anlama ihtimaline karşı yaptığınız şeyin reklamını yapmayın.

Rüyada astronot görmek ne demek? Rüyada astronot olup uzaya gitmek... Haberi Görüntüle

YAY

Çözülmesi oldukça basit olması gereken bir soruna aşırı bir çözüm uygulamanıza gerek yok. Sahip olduğunuz tek alet çekiçse her küçük sorun çivi gibi görünecektir. Bugün daha incelikli bir yaklaşım kullanmayı deneyin.

Hadise müzik sektörüne sitem etti: Hep aynı isimler, platformlar adil... Haberi Görüntüle

OĞLAK

Asla sahip olamayacağın şeylerin peşinden koşmaman gerektiğini biliyorsun ama bir arkadaşın açıkça çok uzakta olan bir şeye ulaşmaya kararlı görünüyor. Yavaşça onlara düşmeye doğru gidebileceklerini belirtin, sonra üzerinize düşmemeleri için geri çekilin!

Küçük piknik tüpü patlaması görmek ne demek? Rüyada tüp temizlemek... Haberi Görüntüle

KOVA

Mantık sahibi biri olabilirsiniz ama bugün iç sesiniz sizinle konuşuyorsa onu dinlemelisiniz. Kariyer cephesinde, özellikle içgüdüleriniz, meslektaşlarınızın ve işverenlerinizin yaptıklarına göre hassas bir şekilde ayarlanacak ve bundan kar elde edebileceksiniz.

Düğüm dizisi nereden nasıl izlenir? Düğüm 4. bölüm izle ne... Haberi Görüntüle

BALIK

Bugün Balık burcunun yıldızlarının mesajı, sebepsiz yere endişelendiğiniz ve evrenin sizi götürdüğü yere güvenmeniz gerektiğidir. Hayatınız kozmik bir tasarıma göre gelişiyor, bu yüzden kaderinize güvenin ve onun getirdiği tüm güzel şeylerin tadını çıkarın.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading