Yandex Metrica

Mobil hat sahipleri dikkat! 7 gün kaldı: Bunu yapmazsanız 2 kat zamlı ödeyeceksiniz

Mobil hat sahipleri dikkat! 7 gün kaldı: Bunu yapmazsanız 2 kat zamlı ödeyeceksiniz

Türkiye'de mobil hat sahipleri için önemli duyurular peş peşe geliyor. Hat sahipleri bunlara dikkat etmesi gerekiyor. İşte detaylar...

Teknoloji

23.01.2024, 20:21

Türkiye'de mobil hat sahipleri için önemli duyurular peş peşe geliyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hat sahipleri için kritik açıklamalar yapıldı. Yeni yıla girmemizle birlikte asgari ücret zammı ve birçok hizmet kaleminde vergi kalemleri ile birlikte yeni gelişmeler açıklanıyor. Bu süreçte birbiri ardına açıklanan zamlara GSM operatör şirketlerinin de yeni rakamları belli oldu. Türkiye'de en büyük GSM operatör şirketleri olan Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom aboneleri için de açıklamalar geldi.

PAKET YENİLEMESİ YAPTIRIN

Türkiye'nin en büyük telefon operatör şirketleri arasında yer alan Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom'da Taahhüt kontrolü sonrasında gündem değişti. Bu bağlamda Avaz Türk'e yapılan açıklamala doğrultusunda, abonelerin bulunmuş oldukları GSM operatör şirketlerinde ki son taahhüt süreleri araştırılıyor.

Sektör temsilcileri tarafından paket ve tarifelere de zamların yapılacağı belirtilirken bu süreçte 2023 yılında bu rakamların yüzde 250'ye kadar yükselmesi bekleniyordu.  Vatandaşlara yapılan açıklamalarda Şubat ayına kadar paket yenilemelerinin yapılması gerektiği açıklandı.

Bunun aksine yeni yılda yenilenecek olan her taahhüt için de zamlı tarifeleri ödemek durumunda olacaksınız.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading