Uğurcan Çakır Avrupa yolcusu! Abisinden Trabzonsporluları yıkacak itiraf

Trabzonspor’un kalecisi Uğurcan Çakır’ın ağabeyi ve menajeri Necdet Çakır, Avrupa'da oynamak istediğini ifade etti.

Spor 02.04.2022, 12:45 02.04.2022, 13:36
Abone ol
Uğurcan Çakır Avrupa yolcusu! Abisinden Trabzonsporluları yıkacak itiraf

Trabzonspor ve Milli takımın başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır’ın ağabeyi ve menajeri Necdet Çakır, A Spor Radyo’da yayınlanan Spor Trafiği programında gazeteci Koray Baloğlu’na konuştu.

'İSTANBUL'DAN ÖZEL HOCA GETİRTTİ'

Uğurcan'ın özel bir hocayla çalıştığını belirten Necdet Çakır, ''Uğurcan'ın İstanbul'dan getirdiği bir özel antrenörü var. Onunla beraber kulüpte yaptığı antrenmanların dışında ekstra çalışmalar yapıyor. Uğurcan özel hayatına, erken uyumaya, erken kalkmaya dikkat ediyor. Motivasyona çok önem veren bir isim. Bireysel olarak çok fazla ekstra çalışmaları var'' dedi.

'UĞURCAN AVRUPA'YA GİTMEK İSTİYOR'

Kardeşinin Avrupa’da oynama hayali olduğunu ifade eden Necdet Çakır, ''Uğurcan'ın Trabzonspor'da kaptan olması, milli takımda görev yapması çok büyük gurur. Uğurcan'ın şu anki tek hedefi Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak. Trabzonspor'daki misyonunu tamamlayınca da eğer olursa Avrupa'ya gitmek istiyor. Eğer olmazsa Trabzonspor gibi büyük bir camiaya hizmet etmeye devam edecek'' şeklinde konuştu.

'UĞURCAN İLE ALTAY İYİ ARKADAŞ'

Milli takımda yaşanan kaleci rekabetini de değerlendiren Necdet Çakır, ''Milli takım seviyesine gelmiş iki oyuncunun ay-yıldız özelinde birbiriyle anlaşamaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Uğurcan ve Altay birbirleriyle iyi anlaşıyorlar. Aralarında tatlı bir forma rekabeti var. Önemli olan milli takımın başarısı için ter dökebilmek. Onlar da çok profesyonel ve bunun farkında. İyi iki arkadaşlar, aralarında medyada bahsedilenler gibi bir sıkıntı yok'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!