banner2

Mehmet Büyükekşi'den deprem açıklaması: Devletimizin ve milletimizin yanındayız

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye'yi derinden sarsan deprem felaketlerinden sonra bir açıklama yayınladı.

Spor 06.02.2023, 19:03
Abone ol
Mehmet Büyükekşi'den deprem açıklaması: Devletimizin ve milletimizin yanındayız

Mehmet Büyükekşi TFF'nin sosyal medyasında yer alan mesajında: "Öncelikle ülkemizin büyük bir bölümünü etkileyen depremlerde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerimize sabırlar ve milletimize başsağlığı dileyerek sözlerime başlamak istiyorum. Yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Enkaz altında yaşam mücadelesi veren vatandaşlarımıza dayanma gücü diliyorum. Devletimize, arama kurtarma ekiplerine, sağlık personeline, insani yardım çalışanlarına güç kuvvet diliyorum." ifadelerini kullandı.

GÜN YARALARI SARMA GÜNÜ

"Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanı'mızın da açıklamasında olduğu gibi spor müsabakaları ertelendi. Biz de futbol liglerimizde oynanacak maçlarımızı erteledik. Depremden etkilenen bölgede bulunan kulüplerimizle ve bölge müdürlüklerimizle de sürekli iletişim içerisindeyiz. Türk futbol ailesini, spor camiamızı ve tüm vatandaşlarımızı birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde yaralarımızı sarmaya davet ediyorum. Biliyorsunuz ben de Gaziantepliyim. Bölgeyi de iyi biliyorum. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olarak devletimizin ve milletimizin yanındayız. Gün her zamankinden daha fazla birlik beraberlik içinde hareket etme günü. Gün hep birlikte yaralarımızı sarma günü."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!