banner2

Eski Beşiktaşlı Ljajic'ten çarpıcı açıklama: Bize iyi davranmadılar!

Fatih Karagümrük SK oyuncusu Adem Ljajic'ten eski takımı Beşikta JK için kafa karıştıracak itiraflarda bulundu. TRT Spor'a konuşan Ljajic, kadro dışı kaldığında kendisine iyi davranılmadığını vurguladı.

Spor 31.03.2023, 10:55 31.03.2023, 11:12
Abone ol
Eski Beşiktaşlı Ljajic'ten çarpıcı açıklama: Bize iyi davranmadılar!

Süper Lig ekiplerinden Fatik Karagümrük FK'ya transfer olan Beşiktaş'ın eski yıldızı Adem Ljajic, Beşiktaş günleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ljajic, kadro dışı kalmasının bir anlam ifade etmediğini belirtirtti. Adem Ljajic'în açıklamalarının tamamı;

"ŞENOL HOCA İLE KENDİMİ BULDUM"

Şenol Hocayla iyi bir ilişkimiz vardı. Bana özgürlüğü verdi ve ben de kendimi daha rahat kanıtlayabildim. Abdullah Hoca ile de iyi bir performansım oldu. O da iyiydi ama Şenol Güneş ile ilişkim daha farklıydı. Şenol Hoca ile daha rahattım. Sadece bireysel anlamda değil, takımda da düşüş yaşadı. Ama şampiyon olduğumuz sezonda verdiğim katkılardan dolayı kendimden memnunum.

"ANLAMSIZ BİR ŞEKİLDE KADRO DIŞI KALDIM"

Zor bir dönem geçiriyordum. Bir sene önce Beşiktaş'ta anlamsız bir şekilde kadro dışı bırakıldım. Karagümrük'e transferimde yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

KİMSEYLE PROBLEMİM YOKTU

Bir mesaj geldi takım menajerimizden. Kadroda olmayacağımı söylediler. Ben de şoke oldum. Beşiktaş'ı ve taraftarı seviyordum. Kimseyle bir problemim yoktu. Anlam veremedim. Kadro dışı kaldığımız dönemde çok iyi davranılmadı bize. Bunun nedeniyle ilgili net bir cevap alamadım.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!