banner2

Burak Elmas: Galatasaray'ın geleceğini yakmayız

Temmuz ayı olağan divan kurulu toplantısında konuşan Galatasaray Başkanı Burak Elmas, transfer çalışmaları ve Fatih Terim hakkında açıklamalarda bulundu.

Spor 27.07.2021, 16:40 27.07.2021, 18:00
Abone ol
Burak Elmas: Galatasaray'ın geleceğini yakmayız

PSV Eindhoven karşısında alınan 5-1'lik mağlubiyet sonrası yapılan eleştirileri haksız bulduğunu belirten Galatasaray Başkanı Burak Elmas, "Yakın zamanda hepimizi üzen bir PSV mağlubiyeti aldık, fakat geçmişte yapılan maç sonuçlarına bağlı panik hatalarla Galatasaray'ın geleceğini tehlikeye atmayacağız" ifadelerini kullandı.

'GELECEK YILLARA KURTARACAK HEDEFLERİ BELİRLEDİK'

Galatasaray'ın gelecek yıllarını kurtaracak bir kadro yapılanması ve operasyonel altyapıyı kurma hedeflerinin olduğunu açıklayan Burak Elmas,"Transferlerde, yaş ortalaması ile bonservis ödemeleri açısından yapmaya çalıştığımız stratejik hamleyi ve kadro mühendisliğini sizler de fark etmişsinizdir. Aynı şey diğer şubelerimiz için de geçerli. Şubelerimizin kendi kendine yettiği, yarışmacı kimliğinden vazgeçmediği ve doğru sponsorlarla çalıştığı bir modeli söz vermiştik. Bu modelleri harekete geçirmeye başladık" dedi.

'FATİH TERİM'İN ARKASINDAYIZ'

Son zamanlarda teknik direktör Fatih Terim hakkında yapılan eleştirilere cevap veren Elmas, "Futbolda özellikle son zamanlarda teknik direktörümüze yapılan biraz haksız ve sertlik seviyesi gereğinden fazla olan eleştiriler görüyoruz. Hocalarımız ve sporcularımızın sonuna kadar arkasındayız haksız ve seviyesiz eleştirilerinde karşısında olacağız" görüşlerini belirtti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!