Yeni sezonda hangi diziler var? 2022 yeni başlayacak diziler

Sezon arası veren birçok dizi Eylül ayında yeniden ekrana dönmeye hazırlanırken, yeni diziler de merakla bekleniyor. Peki yeni sezonda hangi yeni diziler var? İşte 2022 yeni sezon dizileri...

Sinema / Dizi 14.08.2022, 01:12 14.08.2022, 01:32
Abone ol
Yeni sezonda hangi diziler var? 2022 yeni başlayacak diziler

Kanallar yeni sezon hazırlıklarını büyük bir titizlikle sürdürmeye devam ediyor. Yaz sezonunda birçok dizi başarısız olmuş ve final kararı alınmıştı. Bu nedenle kanallar yeni sezon projelerini daha güçlü bir şekilde hazırlıyor. Bu dizilerin bir çoğu Eylül ayında izleyici ile buluşacak.

Yeni sezonda Star TV'de 5 dizi, ATV'de 4 dizi, Show TV'de 3 dizi, Kanal D'de 1 dizi, Fox TV'de 1 dizi ve TRT1'de de 1 dizi ekrana gelecek. Peki yeni sezonda hangi diziler yayınlanacak? İşte 2022 yeni sezonda başlayacak diziler...

2022'DE HANGİ DİZİLER BAŞLAYACAK?

Star TV'de Yalı Çapkını, Gecenin Ucunda, Kral Kaybederse, Cennet Koyu ve Hanedan dizileri yayınlanacak. Bu dizilerin başrollerinde güçlü isimlerin yer alması dikkat çekiyor.

Show TV'de New Amsterdam uyarlaması olan Yeni İstanbul, Kızılcık Şerbeti ve Sipahi dizileri ekranda olacak.

Fox TV'de Kusursuz Kiracı, Zengin Kız, Ayşegül Harikalar Diyarında ve Aslan Parçası dizileri izleyici ile buluşacak.

ATV'de ekrana gelecek diziler de yeni sezonun oldukça iddialı projeleri arasında yer alıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam, Bir Küçük Gün Işığı, Benim Mutlu Ailem ve Ateş Kuşları dizileri ekrana damgasını vuracak.

Kanal D'de ise Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer başrollü O Kız dizisi merak uyandırıyor.

TRT1 ise Mevlana dizisini seyircilerin beğenisine sunacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!