Yandex Metrica

Sitede Ara

Yalı Çapkını dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Yalı Çapkını hangi gün, saat kaçta?

Yalı Çapkını dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Yalı Çapkını hangi gün, saat kaçta?

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını dizisi cuma akşamları ekrana geliyor. Dizinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi merak ediliyor. Peki Yalı Çapkını dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Yalı Çapkını hangi gün, saat kaçta? İşte detaylar...

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:50

Star TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını, her cuma akşamı evlere konuk oluyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Yalı Çapkını'nın konusu, oyuncuları ve yayın tarihi araştırılıyor. Peki Yalı Çapkını dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Yalı Çapkını hangi gün, ne zaman? İşte ayrıntılar...

YALI ÇAPKINI DİZİSİ KONUSU

Gaziantep'in köklü ailelerinden Korhan Ailesi'nin direği Halis Ağa, bir türlü zapt edemediği torunu Ferit'i hizaya getirmek için onu evlendirmeye karar verir. Ferit'in Antep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine karar verilir. 

Uygun gelini bulmak, Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in görevidir. Uygun bulunan gelin Suna'nın isteme töreninde yaşanacak sürpriz, Suna'yı da kardeşi Seyran'ı da etkileyecektir. 

YALI ÇAPKINI DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'a; Şerif Sezer, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Gülçin Şantırcıoğlu, Beril Pozam, Ersin Arıcı, Doğukan Polat, Öznur Serçeler, İrem Altuğ, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Yiğit Tuncay, Sezin Bozacı, Buse Kahraman, Sezin Bozacı, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak ve Umut Gezer gibi isimler yer alıyor.

YALI ÇAPKINI YAYIN TARİHİ

Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamları saat 20.00'de Star TV'de ekrana geliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading