banner2

Teşkilat 68. bölüm tek parça izle! TRT 1 Teşkilat son bölüm izle! Teşkilat yeni bölüm full izle

TRT'nin ilgiyle izlenilen dizisi Teşkilat'ın 68. bölümü 19 Mart 2023 Pazar günü izleyiciyle buluştu. Teşkilat dizisinin yeni bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link haberimizde.

Sinema / Dizi 20.03.2023, 01:57 20.03.2023, 02:09
Abone ol
Teşkilat 68. bölüm tek parça izle! TRT 1 Teşkilat son bölüm izle! Teşkilat yeni bölüm full izle

Yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlenilen Teşkilat dizisinin 68. bölümü 19 Mart Pazar günü TRT 1 ekranlarında yerini aldı.Teşkilat dizisinin yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

TEŞKİLAT 67. BÖLÜM DE NELER OLDU? 

Başarılı geçen operasyon sonrası ekip Zehra’nın esir düşmesiyle daha zorlu bir imtihana girer. Efkar, geçmişten gelen düşmanın kapısında olduğunu öğrenir. Bu durum, Sacide’nin yaralarının daha da derinden kanamasına sebep olur. Zehra'yı kurtarmak için vakti iyice azalan ekip, riskli operasyonlara başlar. Ekibin seçim yapması gereken bir yola girmesiyle Ömer’in Zehra’yı kurtarmak için tek bir şansı kalır. Efkar ve Hartley arasındaki savaş daha da tehlikeli bir hal alırken geçmişten gelen iki düşmanın hesaplaşma vakti artık gelmiştir.

TEŞKİLAT 68. BÖLÜM FULL İZLE!

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSU 

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!