banner2

Taçsız Prenses gerçek mi, uyarlama mı? Taçsız Prenses nereden uyarlandı?

İsmail Hacıoğlu'nun başrolünde yer aldığı Taçsız Prenses dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Tanıtımla birlikte dizinin gerçek hikaye mi, uyarlama mı olduğu merak konusu oldu. Peki Taçsız Prenses gerçek mi, uyarlama mı? Taçsız Prenses nereden uyarlandı? Detaylar...

Sinema / Dizi 06.12.2022, 22:00 06.12.2022, 22:20
Abone ol
Taçsız Prenses gerçek mi, uyarlama mı? Taçsız Prenses nereden uyarlandı?

Son olarak Mahkum dizisinde rol alan İsmail Hacıoğlu, Taçsız Prenses dizisiyle ekrana geri dönmeye hazırlanıyor. Elif Kurtaran ve Feride Çetin'in de kadrosunda yer alan diziden tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk fragmanın ardından dizinin gerçek mi, uyarlama mı olduğu merak konusu oldu. Peki Taçsız Prenses gerçek hikaye mi? Taçsız Prenses uyarlama mı, nereden uyarlandı?

TAÇSIZ PRENSES GERÇEK HİKAYE Mİ?

Dizi, hayatı boyunca annesi Şirin'in masallarıyla büyüyen ancak annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla gerçekçi bir dünyaya hapsolan ve her türlü kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşen Masal'ın hikayesini konu alıyor.

Masal'a öğretmeni Evgin destek olacaktır. İşler, herkes için zamanla tersine döner. Masal, çıktığı yolculuk boyunca bir yandan kendi masalını ararken, bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacaktır. Masal'a bu yolculukta eşlik edecek olan ise köpeği köfte olacaktır.

TAÇSIZ PRENSES UYARLAMA MI?

Taçsız Prenses'in yönetmen koltuğunda Volkan Keskin oturuyor. Senaryoyu ise Pınar Bulut ve Onur Koralp kaleme alıyor. Ancak dizinin gerçek mi, uyarlama mı olduğu bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!