banner2

Seyran ve Ferit'in aşkı Türkiye sınırlarını aştı! Yalı Çapkın'ı dizisi 30 dan fazla ülkeye satıldı

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yer aldığı Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'nı dizisi reyting rekorlaro kırmaya devam ediyor. Son günlerin en popüler dizisi Türkiye sınırlarını da aşarak 30'dan fazla ülkeye satıldı.

Sinema / Dizi 19.01.2023, 01:28 19.01.2023, 01:38
Abone ol
Seyran ve Ferit'in aşkı Türkiye sınırlarını aştı! Yalı Çapkın'ı dizisi 30 dan fazla ülkeye satıldı

Gaziantepli Korhan Ailesi'nin reisi Halis Ağa'nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit'in evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu edinen Yalı Çapkını 30'dan fazla ülkeye satıldı. 

REYTİNGLERDE ZİRVEYİ KİMSEYE BIRAKMIYOR 

Dizi seyirciyle buluştuşğu ilk günden itibaren eytinglerde 1’inci sırayı kimseye kaptırmıyor. Dizi, ‘Golden Boy’ ismiyle dünyaya açılıyor. Hırvatistan, Bosna Hersek ve Karadağ’da Nova TV, Kuzey Makedonya’da Kanal 5, Gürcistan’da Imedi TV ve Romanya’da Antena 1/Happy Channel Yalı Çapkını’nı bünyesine kattı. Dizi için Afrikada’da 33 bölgeyle anlaşma yapıldı. Eccho Rights Türk Dizisi Direktörü, Yalı Çapkını dizisi hakkında, "özellikle uluslararası alıcılar arasında ilgi yüksek." dedi.

DÜNYA DA EN ÇOK İZLENEN DİZİLER ARASINDA 

Oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Emre Altuğ, Şerif Sezer ve Gülçin Santırcıoğlu’nun bulunduğu dizi, 2022 yılında ‘dünya çapında en çok izlenen diziler’ arasında listede yerini aldı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!