Sevmek Zamanı dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Sevmek Zamanı hangi kanalda?

Sevmek Zamanı dizisi 20 Haziran'da yayın hayatına başladı. Sevmek Zamanı konusu ve oyuncu kadrosu gibi detaylar merak konusu oldu. Peki Sevmek Zamanı konusu ne, oyuncuları kimler? Sevmek Zamanı hangi kanalda? İşte ATV Sevmek Zamanı hakkında detaylar...

Sinema / Dizi 21.06.2022, 08:53 21.06.2022, 10:10
Abone ol
Sevmek Zamanı dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Sevmek Zamanı hangi kanalda?

Süreç Film imzalı Sevmek Zamanı dizisi izleyici ile buluştu. Başlangıçta 'Ah Canım Hayat' ismiyle duyurulan Sevmek Zamanı dizisi için bekleyiş son buldu. Sevmek Zamanı hakkında detaylar araştırılmaya başlandı. Peki Sevmek Zamanı dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Sevmek Zamanı hangi kanalda? Detaylar haberimizde...

SEVMEK ZAMANI DİZİSİ KONUSU

Yıldız Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Nalan Merter Savaş'ın kaleme aldığı Sevmek Zamanı dizisi Firuze ve Kaan'ın aşkını anlatacak. Dizi, bir gün içinde hayatları değişen, birbirlerinin hayatında beklenmedik farklılıklar yaratacak olan ikilinin yaşadıklarını konu alacak.

SEVMEK ZAMANI DİZİSİ OYUNCULARI

Sevmek Zamanı dizisinin oyuncu kadrosunda Deniz Işın, İlhan Şen, Toprak Can Adıgüzel, Serenay Aktaş, Beran Soysal, Çağdaş Onur Öztürk, Muttalip Müjdeci, Onur Gözeten, Derya Pınar Ak, Ozan Yiğit, Zeynep Oymak, Nimet İyigün gibi isimler yer alıyor. 

SEVMEK ZAMANI HANGİ KANALDA?

İlhan Şen ve Deniz Işın'ı başrollerinde bir araya getiren Sevmek Zamanı dizisi 20 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ATV'de yayınlandı. Dizi, Pazartesi akşamları ATV'de olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!