banner2

Şahmaran dizisi nerede çekildi? Tarsus detayını hiç duymadınız

Netflix'in yeni dizisi Şahmaran oldukça merak ediliyor. Çıktığı günden beri çoğu kişinin izlediği Şahmaran dizisi gündemde. Özellikle, Şahmaran dizisi nerede çekildi? sorusu merak konusu oldu.

Sinema / Dizi 24.01.2023, 12:36 27.01.2023, 15:03
Abone ol
Şahmaran dizisi nerede çekildi? Tarsus detayını hiç duymadınız

Uzun zamandır merakla beklenen Şahmaran dizisi nihayet yayınlandı. Netflix'in yeni dizisi olan ve çokça reklamı bulunan Şahmaran dizisi sevenleri tarafından araştırılıyor. Dizinin Netflix resmi hesabından yayınlanan fragman sonrasında Şahmaran dizisi nerede çekildi? sorusu akıllara geliyor. Dizinin hayranları bu soruya yanıt ararken bizde sizler için sorunun cevabını haberimizde derledik.

ŞAHMARAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Binlerce insanın merakla beklediği Şahmaran dizisi yayınlandı. Şahmaran dizisinin çekimleri ise Adana, Tarsus ve Datça’da yapılıyor. Hatta dizinin hangi hikayeden alıntı olduğu merak ediliyor. Dizinin hangi hikayeden alıntı olduğunu öğrenmek için buraya tıklayınız.

NETFLİX ŞAHMARAN DİZİ KONUSU

Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağladır. İnsanların ve yılanların...

Şahsu (Serenay Sarıkaya), annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir.

Onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona aşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!