Örümcek Adam filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Örümcek Adam ne zaman çekildi?

Sam Raimi'nin yönettiği, orijinal ismi Spider-Man olan Örümcek Adam filmi bir kez daha izleyici ile buluşuyor. Örümcek Adam filmi Kanal D'de ekrana geliyor. Peki Örümcek Adam filmi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Örümcek Adam ne zaman çekildi?

Sinema / Dizi 23.06.2022, 12:20 23.06.2022, 12:35
Abone ol
Örümcek Adam filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Örümcek Adam ne zaman çekildi?

Sam Raimi'nin yönetmen koltuğunda oturduğu fantastik aksiyon filmi Örümcek Adam Kanal D'de izleyici ile buluşuyor. Peki Örümcek Adam konusu ne, oyuncuları kimler? Örümcek Adam filmi ne zaman çekildi? İşte Örümcek Adam filmi hakkında bilgiler...

ÖRÜMCEK ADAM KONUSU

Peter Parker, sosyal hayatında pek de başarılı olamayan bir öğrencidir. Okulda akranları tarafından sürekli olarak hor görülmekte ve aşık olduğu Mary Jane'i sadece hayal edebilmektedir. Bir gün okulun çıkardığı bir gezide üzerinde deneyler yapılan bir örümcek tarafından ısırılır. Peter Parker'ın sıradan hayatı baştan aşağı değişecektir. Peter, örümceğin içgüdüsel yeteneklerini kazanacak ve bunu şehrin karanlığında kaybettiği amcasının intikamını almak üzere kullanacaktır. Peter, artık 'Örümcek Adam' olacaktır.

ÖRÜMCEK ADAM OYUNCULARI

Örümcek Adam filminin oyuncu kadrosunda Tobey Maguire, Willem Dafoe, James Franco, Kirsten Dunst gibi dünyaca ünlü yıldızlar yer alıyor.

ÖRÜMCEK ADAM NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Örümcek Adam 2002 yapımıdır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!