banner2

Oğlum dizisi reytinglerde nasıl başladı? Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Survivor... 9 Şubat reyting sonuçları

Dün akşam Oğlum dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi. Yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları merak ediliyor. Reytinglerde ilk ona giren yapımlar belli oldu. Peki 9 Şubat en çok hangi dizi ve program izlendi? İşte 9 Şubat 2022 reyting sonuçları

Sinema / Dizi 10.02.2022, 11:26 10.02.2022, 11:49
Abone ol
Oğlum dizisi reytinglerde nasıl başladı? Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Survivor... 9 Şubat reyting sonuçları

Başrollerinde Canan Ergüder, Songül Öden, Serhat Teoman, Timur Acar, Nihal Yalçınkaya gibi isimlerin yer aldığı Oğlum dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Televizyon izleyicileri 9 Şubat'ta yayınlanan dizi ve programın reyting sonuçlarını merak ediyor. İşte 9 Şubat 2022 reyting sonuçları...

9 ŞUBAT REYTİNG SONUÇLARI

Total izleyici grubunda birinciliği Kuruluş Osman, ikinciliği Survivor All Star alırken, üçüncü sıraya Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yerleşti. AB grubunda ise ilk sıraya Kuruluş Osman, ikinci sıraya Sadakatsiz yerleşirken, Survivor All Star günü üçüncü sırada tamamladı. 

ABC1 grubunda birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Survivor All Star yer alırken, üçüncü sıraya Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yerleşti.

Show TV'de dün akşam yayın hayatına başlayan Oğlum dizisi ise Total'de 9. sırada, AB'de 6. sırada, ABC1 grubunda ise 8. sırada yer aldı.

İşte 9 Şubat reyting sonuçları ilk 10 program

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!