Netflix Zeytin Ağacı dizisi gerçek hikaye mi, uyarlama mı? Zeytin Ağacı nerede çekildi?

Netflix'in Zeytin Ağacı dizisi izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizi izleyicilerin beğenisini toplamayı başardı. Seyirciler dizinin gerçek hikaye olup olmadığını merak ediyor. Peki Netflix Zeytin Ağacı dizisi gerçek hikaye mi, uyarlama mı? Zeytin Ağacı nerede çekildi?

Sinema / Dizi 30.07.2022, 00:14 30.07.2022, 00:38
Abone ol
Netflix Zeytin Ağacı dizisi gerçek hikaye mi, uyarlama mı? Zeytin Ağacı nerede çekildi?

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'un paylaştığı Zeytin Ağacı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Netflix, üç yakın kız arkadaşın kendilerini bulma hikayesini konu alan Zeytin Ağacı dizisini kütüphanesine ekledi. Zeytin Ağacı, hem konusuyla hem sahneleriyle gündem olmayı başardı. Peki Zeytin Ağacı dizisi gerçek hikaye mi, uyarlama mı? Zeytin Ağacı nerede çekildi, hangi il ve ilçede? İşte Zeytin Ağacı hakkında detaylar...

ZEYTİN AĞACI DİZİSİ GERÇEK Mİ, UYARLAMA MI?

Ada, Sevgi ve Leyla'nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir.

Sevgi Ada'nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine umudunun peşinden gider. Leyla'dan kendisini Zaman adında gizemli birini bulmak için Ayvalık'a götürmesini ister. Üç yakın arkadaş çaresizce yola koyulur. Bu yolculuk hayatlarını tamamen değiştirecek, Ada ve Leyla'nın yaşamında beklenmedik gelişmelere neden olacaktır.

Dizinin gerçek ya da uyarlama olup olmadığı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Senaryoda Nuran Evren Şit'in imzası bulunuyor.

ZEYTİN AĞACI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Zeytin Ağacı'nın çekimleri Çanakkale'nin Behremköy mahallesinde gerçekleştirildi. Fragmanda Assos Athena Tapınağı'ndan sahneler dikkat çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!