Netflix Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı? Zeytin Ağacı dizisi yeni sezon ne zaman?

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'un başrolünde yer aldığı Zeytin Ağacı, 28 Temmuz'da yayınlandı. Konusu ve oyuncu kadrosuyla beğeni toplayan dizinin ikinci sezonu merak konusu oldu. Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı, yeni sezon ne zaman? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 30.07.2022, 21:22 30.07.2022, 21:34
Abone ol
Netflix Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı? Zeytin Ağacı dizisi yeni sezon ne zaman?

Dijital yayın devi Netflix, yeni Türk orijinali olan Zeytin Ağacı dizisini 28 Temmuz'da izleyicilerin beğenisine sundu. Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'un başrollerinde bir araya geldiği dizi, yayınlandığı ilk andan itibaren büyük ilgi gördü. Yapım, Netflix'in en çok izlenenleri arasına girmeyi başardı.

8 bölümden oluşan ilk bölümü bitiren izleyiciler, Zeytin Ağacı 2. sezonu merakla beklemeye başladı. Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı? Zeytin Ağacı yeni sezon ne zaman? sorularına yanıt aranıyor. Peki Netflix Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon gelecek mi, ne zaman? İşte merak edilenler...

ZEYTİN AĞACI 2. SEZON OLACAK MI?

OGM Pictures imzalı Zeytin Ağacı, birçok kişi tarafından beğenildi. Dizinin bazı sahneleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı merak ediliyor.

Zeytin Ağacı 2. sezonla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin 2. sezonunu platform, geri bildirimlere göre değerlendirecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!