Yandex Metrica

Netflix Uysallar dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Uysallar dizisi ne zaman yayınlanacak?

Netflix Uysallar dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Uysallar dizisi ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Uğur Yücel ve Haluk Bilginer'in yer aldığı aile kara komedisi Uysallar dizisinden ilk fragman yayınlandı. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu gibi bilgiler merak ediliyor. Peki Netflix Uysallar dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte detaylar...

Sinema / Dizi

20.02.2024, 00:47

Hakan Günday'ın senarypsunu yazdığı, Onur Saylak'ın yönettiği Uysallar dizisi merak ediliyor. Başrollerinde Haluk Bilginer ve Uğur Yücel'i bir araya getiren diziden ilk fragmanın yayınlanmasıyla yapım hakkında bilgiler araştırılmaya başlandı. Netflix Uysallar konusu, oyuncu kadrosu araştırılıyor. Peki Uysallar konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Uysallar hakkında merak edilenler...

NETFLİX UYSALLAR DİZİSİ KONUSU NE?

Dizi, 2020 yılında çarpık kentsel dönüşümün olduğu İstanbul'un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçiyor. Proje, mimar Oktay Uysal'ın ve onun ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesini konu alıyor. İdeal bir aile gibi gözüken Uysal ailesinin birbirinden gizlediği iki hayatı vardır. Birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatı yaşayan aile üyelerinin trajik, komik ve karanlık yanlarını ekrana getirecek. Uysallar, seyirciye alternatif bir aile hikayesi sunarken, diğer yandan "Ben en son ne zaman mutluydum" diye sorgulatacaktır.

UYSALLAR DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Uysallar'ın oyuncu kadrosunda Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer, Uğur Yücel'in yanı sıra Nilay Yeral, Umut Yeşildağ, İbrahim Selim, Serkan Altunorak, Nezaket Erden ve Bilyana Jovanovska yer alıyor.

UYSALLAR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Netflix Türkiye, Uysallar'ın ilk fragmanını paylaştı. Platform açıklamasında "Ben en son ne zaman mutluydum? Bir Günday & Saylak fikri Uysallar, 30 Mart'ta sadece Netflix'te" ifadelerini kullandı.

Uysallar dizisi, 30 Mart'ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading