Netflix La Casa de Papel Kore'de nereyi soyacaklar? La Casa de Papel Kore nerede çekiliyor?

Çevrim içi dizi ve film izleme platformu Netflix, aynı adlı İspanyol dizisinin Kore uyarlaması olan La Casa de Papel: Kore'nin yayın tarihini duyurdu. Hal böyle olunca dizinin İspanyol versiyonunun takipçileri, "Netflix La Casa de Papel Kore'de nereyi soyacaklar? La Casa de Papel Kore nerede çekiliyor?" sorularının yanıtlarını aramaya başladı. İşte detaylar...

Sinema / Dizi 20.05.2022, 17:21 20.05.2022, 17:29
Abone ol
Netflix La Casa de Papel Kore'de nereyi soyacaklar? La Casa de Papel Kore nerede çekiliyor?

12 bölümden oluşacak La Casa de Papel’in Güney Kore versiyonu yakın zamanda Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak. Peki, Netflix La Casa de Papel Kore'de nereyi soyacaklar? La Casa de Papel Kore nerede çekiliyor? İşte ayrıntılar...

LA CASA DE PAPEL: KORE'DE NEREYİ SOYACAKLAR?

Gizemli Profesör yakında birleşecek Kore'nin yeni basılan paralarını çalmak için Kuzey ve Güney Kore'den bir grup yetenekli hırsızı etrafında toplayacak. Soyulacak olan bölge henüz netlik kazanmış değil. Bu bilgiyi dizinin ilk bölümü yayınlandıktan sonra öğreneceğiz.

24 Haziran'da Netflix'te yayınlanacak yapım için paylaşılan fragmanda Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki savaşa da değiniliyor. Fragmandaki seslendirmen, Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki sınırların kaldırıldığını, Kuzey Kore'nin kapitalizm ile tanıştığını ifade ediyor. 

LA CASA DE PAPEL: KORE OYUNCULARI KİM?

Güney Kore yapımı La Casa de Papel’in oyuncu kadrosunda ise Park Hae-Soo’yla birlikte Yoo Ji-tae (Profesör), Jeon Jong-seo (Tokyo), Lee Won-jong (Moscow), Kim Ji-hun (Denver), Jang Yoon-ju (Nairobi), Park Jung-woo (Rio), Kim Ji-hun (Helsinki), Lee Kyu-ho (Oslo) yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!