banner2

Kanal D'nin sevilen dizisi O Kız final mi yaptı, neden bitiyor?

Kanal D'nin sevilen dizisi O Kız bugün final bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Final bölümünü gören izleyiciler dizinin sezon finali mi olup olmayacağını araştırmaya başladı. Peki, O Kız final mi yapacak? O Kız dizisi bitti mi? Detaylar haberimizde...

Sinema / Dizi 15.03.2023, 22:42 15.03.2023, 22:56
Abone ol
Kanal D'nin sevilen dizisi O Kız final mi yaptı, neden bitiyor?

O Kız dizisi 15 Mart 2023 Çarşamba günü yani bugün 24. bölümü ile final yapacak. Dizinin son bölümü bugün ekranlara geldi.

Kanal D'nin sevilen dizisi O Kız 15 Mart Çarşamba akşamı final bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Kanal D'nin 2022-2023 sezonu dizilerinden O Kız'ın toplamda yayınlanan bölüm sayısı final bölümüyle birlikte 24 oluyor.

Zeynep, binlerce genç kız gibi sosyal medya fenomeni olup, yaşadığı fakir hayattan kurtulmanın hayallerini kurar. Ama o, bunun için çabalarken bir yandan da babasına "annelik" yapmaktadır. Çünkü 45 yaşındaki koca adam, 5 yaşında bir çocuğun duygusuna ve zekasına sahiptir. Elindeki oyuncak arabası, çocuksu şakaları, küsüp barışmalarıyla tam bir çocuk adamdır Kadir. Ana rahminde boynuna dolanan bir kordona kurban gitmiştir. Kadir "Sınav" olarak doğmuştur, sadece anasına babasına değil aynı zamanda evladına. Öyle der dedesi Zeynep'e.

Zeynep'in hayalleri büyüktür ve halasının evinde yaşadığı sığıntılıktan, kuzenleriyle sığışamadığı emanet odadaki yer yatağından, onları mazeret edip halasını ezen eniştesinden, halasının öfkeli yorgunluğundan, imkansızlıktan, parasızlıktan kurtulmak istemektedir.

Yaşamak istediği hayatı yaşayan sosyetik fenomen Ozan'ın ise her hafta evine temizlikçi olarak gitmektedir. Zeynep bir gün o evde iş kadını Sitare ile tanışır. Sitare ise onlarca sosyal medya fenomenini yönlendiren menajerlik ajansının sahibi tam bir patroniçedir. Ve Ozan'ın gizli sevgilisi…

Erkan Petekkaya : Kadir Çetin

Sezin Akbaşoğulları : Sitare Somer

Cengiz Orhonlu : Ozan Mert

Dilin Döğer : Zeynep Çetin

Ali Öner : Doruk Somer

Rojda Demirer : Melek Müjgan Kara

Orhan Kılıç : Fevzi

Asiye Dinçsoy : Türkan

Macit Koper : İsmail Çetin

Ayten Uncuoğlu : Fatma

Münire Apaydın : Nimet

Ilgın Çakır : Mine

Melih Selçuk : Salih

Özlem Başkaya

Ece Efe : İpek

Göktuğ Yıldırım : Mustafa

Deniz Bakacak : Seda

Nehir Gökdemir : Esma

Zeynep Sönmez : Seher

Cem Kurtoğlu : Arkın Somer

Mustafa Konak : Yusuf

Tuğçe Onyıl

Barış Yalçın : Sinan

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!