Kaderimin Oyunu bugün neden yok? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman?

Başrollerini Öykü Karayel ve Akın Akınözü'nün üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisi büyük beğeni topladı. Dizinin 14 Ocak yayın akışından çıkarılması izleyicileri şaşırttı. Peki Kaderimin Oyunu neden yok? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman?

Sinema / Dizi 14.01.2022, 17:13 14.01.2022, 17:31
Abone ol
Kaderimin Oyunu bugün neden yok? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman?

Kaderimin Oyunu dizisi cuma akşamları Star TV'de ekrana geliyor. Öykü Karayel, Sarp Apak, Akın Akınözü gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Kaderimin Oyunu'nun yeni bölüm tarihi merak ediliyor. Peki Kaderimin Oyunu bu hafta neden yok? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman?

KADERİMİN OYUNU BU HAFTA NEDEN YOK?

Birçok dizi gibi Kaderimin Oyunu dizisi de yılbaşı nedeniyle ara vermişti. Dizinin yeni bölümünün 7 Ocak'ta yayınlanması planlanıyordu. Ancak Star TV planda değişiklik yaparak yeni bölüm tarihini 14 Ocak olarak duyurmuştu. Dizinin bu hafta izleyici ile buluşması beklenirken kötü haber geldi.

Başrol oyuncularından Sarp Apak'ın koronavirüse yakalanması nedeniyle dizi bir kez daha ertelendi. Bu nedenle yeni bölüm iptal edildi. Star TV'de Kaderimin Oyunu yerine Organize İşler: Sazan Sarmalı filmi yer alacak.

KADERİMİN OYUNU YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kaderimin Oyunu dizisi son olarak 4. bölümüyle 24 Aralık'ta yayınlanmıştı. Dizinin 5. bölümü 21 Ocak saat 20.00'de ekrana gelecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!