Yandex Metrica

Sitede Ara

Kaan Müjdeci imzalı GAİN dizisi 'Hamlet'ten gerilim dolu fragman

Kaan Müjdeci imzalı GAİN dizisi 'Hamlet'ten gerilim dolu fragman

Sinema / Dizi

23.01.2024, 17:54

Kaan Müjdeci, ilk uzun metrajlı filmi Sivas ile tanınmış daha sonra İguana Tokyo filmine imza atmıştı. Yönetmen, şimdi GAİN dizisi ile izleyici karşısına çıkacak. Müjdeci'nin ilk dizisi olan Hamlet'ten resmi fragman paylaşıldı. Gain ve Asteros Film ortaklığında hayata geçirilen Hamlet, Shakespeare'in eserinden uyarlanıyor. 

HAMLET DİZİSİ KONUSU

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan'ın yer aldığı Hamlet, Büyükada'daki "fayton krallığı" üzerinden Türkiye'nin çarpıcı ve absürt gerçeklerine ışık tutuyor. Büyükada'da 81 atın topluca gömüleceği gece, faytonların sahibinin ölüm haberi gelir. Öldürülen kişinin kızı, babasının katilini bulmak ve karanlık ilişkileri ortaya çıkarmak için tüm şüphelileri televizyonun en meşhur reality show'una çıkaracaktır.

Hikayesiyle dikkat çeken Hamlet, uluslararası dizi festivali Series Mania'da Türkiye'yi temsil eden ilk dizi.

Elit İşcan Hamlet

HAMLET DİZİSİ OYUNCULARI

Hamlet dizisi, hikayesinin yanı sıra yıldız oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Elit İşcan ve Erdal Beşikçioğlu'nun yanı sıra Şebnem Bozoklu, Ahmet Rıfat Şungar, Hatice Aslan, Murat Kılıç, Çiğdem Selışık Onat, Serdar Orçin, Ozan Çelik, Emrullah Çakay, Kutay Sandıkçı, Cihat Tamer, Çiçek Açar ve Mustafa Alabora yer alıyor.

Dizi, Ekim ayında Gain'de yayınlanacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading