banner2

How I Met Your Father Barney Stinson geri mi dönüyor? How I Met Your Father Ted Mosby, Marshall Eriksen, Robin Scherbatsky diziye dönecek mi?

How I Met Your Father 2. sezonu yayımlanmaya başladı. İlk sezonu ilgiyle izlenen How I Met Your Father 2. sezonunda neler olacak? Barney Stinson, Ted Mosby, Marshall Eriksen, Robin Scherbatsky How I Met Your Father 2. sezona dönecek mi? İşte, detaylar...

Sinema / Dizi 25.01.2023, 13:06 25.01.2023, 14:05
Abone ol
How I Met Your Father Barney Stinson geri mi dönüyor? How I Met Your Father Ted Mosby, Marshall Eriksen, Robin Scherbatsky diziye dönecek mi?

How I Met Your Father ekranlara dönüyor. Yayınlandığı dönem milyonlar tarafından beğeniyle izlenen How I Met Youur Mother'ın farklı bir versiyonu olan How I Met Your Father da izleyiciden tam not almıştı. How I Met Your Father ikinci sezona hazırlanıyor.

HOW I MET YOUR FATHER 2. SEZON NEREDEN İZLENİR?

How I Met Your Father 2. sezonu 24 Ocak'ta yayımlanmaya başladı. Hulu'da yayımlanan How I Met Your Father 2. sezonu 20 bölümden oluşuyor. 

HOW I MET YOUR FATHER 2. SEZONDA NELER OLACAK?

How I Met Your Father 2. sezonunun hikayesi resmi olarak açıklanmadı. Fakat ilk sezondan yarım kalan Sophie ile Jesse ilişkisinin yeni sezonda da ön planda olması bekleniyor.

HOW I MET YOUR FATHER ESKİ KARAKTERLER DİZİDE OLACAK MI?

How I Met Your Father 2. sezonda hangi karakterlerin yer alacağı merakla beklenirken How I Met Your Mather ekibinden Barney Stinson, Ted Mosby, Marshall Eriksen ve Robin Scherbatsky karakterlerinin yeni sezonda yer alıp almayacağı en çok sorulan sorular arasında. 

How I Met Your Mother kadrosundan Neil Patrick Harris yani dizideki adı ile Barney Stinson'ın How I Met Your Father galasında yer alması dizinin fanlarını oldukça heyecanlandırdı. Harris'in How I Met Your Father kadrosuna katılması bekleniyor. 

HOW I MET YOUR FATHER BARNEY STINSON DİZİYE DÖNECEK Mİ?

Dizinin yapımcılarından Elizabeth Berger, Barney Stinson karakterinin dönüşü ile ilgili şu şekilde konuştu:

O'nu geri getirmek istedik ve karakterine ve Barney'i çok seven hayranlara sadık kalmasını istedik. Ama aynı zamanda bizim zamanımızda mantıklı bir şekilde şovumuzda yer almasını istedik. Bu yüzden, Zoom'un tamamı tüm bunları nasıl harmanlayabileceğimiz ve ona ve şova mümkün olan en iyi şekilde nasıl hizmet edebileceğimiz hakkında konuşmaya harcandı.

HOW I MET YOUR FFATHER 2. SEZONDA HANGİ KARAKTERLER VAR?

How I Met Your Father 2. sezonda, 1. sezonda bulunan bütün karakterler yer alıyor. Duff'ın Sophie'nin 2022 versiyonu, Cattrall'ın ise Sophie'nin gelecekteki hali olması bekleniyor.

Jesse rolünde Chris Lowell, Valentina rolünde Francia Raisa, Charlie rolünde Tom Ainsley, Ellen rolünde Tien Tran ve Sid rolünde ise Suraj Sharma yer alacak. Müdür Yardımcısı Drew rolünü ise Josh Peck'in canlandırması bekleniyor.

Love'dan Michael Cimino'nun ise How I Met Your Father ile çıkış yapması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!