banner2

Hayat Bugün konusu ne, oyuncuları kimler? Hayat Bugün dizisi uyarlama mı, nereden uyarlama?

New Amsterdam dizisinden uyarlanan Hayat Bugün dizisi 19 Ekim itibarıyla yayın hayatına başladı. Diziyle ilgili detaylar merak konusu oldu. Peki Hayat Bugün dizisi konusu ne, kadrosunda kimler var? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 26.10.2022, 22:29 26.10.2022, 22:43
Abone ol
Hayat Bugün konusu ne, oyuncuları kimler? Hayat Bugün dizisi uyarlama mı, nereden uyarlama?

Show TV, yeni dizisi Hayat Bugün'ü 19 Ekim itibarıyla izleyicilerin beğenisine sundu. New Amsterdam isimli diziden uyarlanan Hayat Bugün'ün konusu, oyuncuları, ne zaman başlayacağı araştırılmaya başlandı. Peki Hayat Bugün dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Hayat Bugün ne zaman başlayacak? İşte merak edilenler...

HAYAT BUGÜN KONUSU NE?

Başhekim Barış Güvener, İstanbul'un hem en eski hem en köklü hastanelerinden Hisarönü Hastanesi'ne atanır. Fakat hastane zor bir dönem geçirmektedir. İdealist başhekimin gelmesiyle hastanede her şey yeniden yazılır. Barış, bir yandan hastaneyi ayağa kaldırmaya çalışırken, diğer yandan hayatındaki zorluklarla mücadele eder. Bu sırada kalplerini kazandığı çalışma arkadaşlarıyla da hastalar için zor bir mücadeleye girişir.

HAYAT BUGÜN OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Aras Erdem, Hande Doğandemir, Mert Denizmen, Şerif Erol gibi isimler yer alıyor.

HAYAT BUGÜN UYARLAMA MI, NEREDEN UYARLANDI?

Hayat Bugün, David Schulner'in hem yaratıcılığını hem de yapımcılığını üstlendiği 'New Amsterdam' dizisinden uyarlanıyor. Çiğdem Bozali'nin yönettiği dizinin senaryo uyarlamasını Ayça Üzüm ve Cansu Çoban kaleme alıyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!