banner2

Gönül Dağı 74. bölümden yürekleri ısıtan fragman! Rıfat ve Mihriban için mutlu son! Nankör Meryem hayatının şokunu yaşadı

TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'nın 74. bölümünden yeni bir fragman yayınlandı. Fragmana Rıfat ve Mihriban'ın düğünü damgasını vurdu.

Sinema / Dizi 26.10.2022, 01:33 26.10.2022, 01:43
Abone ol
Gönül Dağı 74. bölümden yürekleri ısıtan fragman! Rıfat ve Mihriban için mutlu son! Nankör Meryem hayatının şokunu yaşadı

Başrollerinde Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya ve Hazal Çağlar gibi isimlerin yer aldığı Gönül Dağı dizisi, her bölümüyle seyircileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Ali Asaf Elmas'ın senaryosunu kaleme aldığı Gönül Dağı, sımsıcak hikayeleriyle her hafta cumartesi akşamı evlere konuk oluyor.

Dizinin 74. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Fragmana Rıfat ve Mihriban'ın düğünü damgasını vurdu. 

RIFAT VE MİHRİBAN MURADINA ERİYOR

Meryem'in terk etmesinin ardından deliye dönen Rıfat ile evlenerek onun elinden tutan Mihriban, mutluluğu buluyor. İkilinin düğününden renkli görüntüler izleyicileri heyecanlandırırken, Meryem'in düştüğü durum da yüreklere su serpti. Kasaba halkının Rıfat ve Mihriban'ın düğününe katılması, Meryem ve Yaşar'ın düğününe kimsenin gitmemesi dizinin hayranlarının yüzünü güldürdü. 

Sosyal medyada birçok kullanıcıdan "Oh olsun Meryem'e", "Rıfat ve Mihriban mutluluğu hak etti", "Senarist gönlümüze göre verdi" gibi yorumlar geldi.

Gönül Dağı 74. bölüm, 29 Ekim Cumartesi akşamı TRT1'de olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!