banner2

Gökçe Bahadır'lı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden fragman

Gökçe Bahadır'ın başrolü üstlendiği Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden yeni bir fragman yayınlandı. Dizi, BBC yapımı The Split'ten uyarlanıyor.

Sinema / Dizi 14.09.2021, 15:38 14.09.2021, 15:51
Abone ol
Gökçe Bahadır'lı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden fragman

The Split dizisinin Türkiye uyarlaması olan Evlilik Hakkında Her Şey izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fox TV'de ekrana gelecek olan diziden yeni bir fragman paylaşıldı. Dizinin başrolünü Gökçe Bahadır üstleniyor. Oyuncu, bir boşanma avukatını canlandıracak. Yusuf Pirhasan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Çalışır Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ kaleme alıyor.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY KONUSU

Dizi, Cevher ailesinden 4 kadının ortak geçmişlerine olan tepkilerini ve farklılıklarını konu alacak. Bir evliliğin aşamaları dört kadın karakter üzerinden işlenecek. Evlilik Hakkında Her Şey, müvekkillerin hikayeleriyle birlikte aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukundaki kirli düzeni gözler önüne serecek.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosu Gökçe Bahadır'ın yanı sıra Sarp Akkaya, Gökçe Eyüboğlu, Yiğit Kirazcı, Erdal Küçükkömürcü, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk gibi isimlerden oluşuyor.

Evlilik Hakkında Her Şey, 21 Eylül tarihinde Fox TV'de izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!