banner2

Everything Everywhere All At Once (Her Şey Her Yerde Aynı Anda) filmi konusu nedir Everything Everywhere All At Once filmi izle

Everything Everywhere All At Once (Her Şey Her Yerde Aynı Anda) filmi 95. Oscar Ödülleri'ne 11 dalda aday gösterildi. 2022 yapımı Everything Everywhere All At Once, seyircilerin en çok araştırdığı konuardan biti olu. Peki, Everything Everywhere All At Once nereden izlenir?

Sinema / Dizi 25.01.2023, 11:12 25.01.2023, 12:07
Abone ol
Everything Everywhere All At Once (Her Şey Her Yerde Aynı Anda) filmi konusu nedir Everything Everywhere All At Once filmi izle

Everything Everywhere All At Once (Her Şey Her Yerde Aynı Anda) filmi 95. Oscar Ödülleri'ne 11 dalda aday gösterildi.

Everything Everywhere All At Once, 95. Oscar Ödülleri'nde En İyi Film de dahil olmak üzere En iyi Kostüm, En İyi Orijinal Film Müziği, En İyi Orijinal Senaryo, En İyi Orijinal Şarkı, En İyi Kurgu ve En İyi Yönetmen kategorilerinde Oscar adayı oldu. Peki Everything Everywhere All At Once nereden, nasıl izlenir?

EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE 11 DALDA OSCAR ADAYI

Daniel Kwan ve Daniel Scheinert'in yönetmen koltuğunda oturduğu, Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Stephanie Hsu ve Ke Huy Quan'ın rollerini paylaştığı Everything Everywhere All At Once, Oscar'a 11 dalda aday olması ile adını sinema tarihine şimdiden yazdırdı.

Everything Everywhere All At Once'ın başrol oyuncusu Michelle Yeoh, Altın Küre Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu, Ke Huy Quan ise En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü almıştı.

EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE NEREDEN İZLENİR?

Everything Everywhere All At Once filminin resmi fragmanı aşağıda yer almaktadır: 

2022 yapımı Everything Everywhere All At Once filmini Netflix, Google Play Movies ve Apple TV üzerinden izlemek mümkün. 

EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE KONUSU NE?

Everything Everywhere All At Once filmi, dünyayı kurtarması gereken bir kadını konu alıyor. Yıllar önce kocası ile Çin'den Amerika'ya göç eden ve yeni bir hayata başlayan Evelyn, dünyayı kurtarması gereken bir maceraya atılır.

Normal bir hayat sürerken bir anda büyük bir maceranın içine düşen Evelyn, yaşayabileceği alternatif hayatlar olduğunu keşfeder ve dünyayı kurtaracak tek gücün kendisinde olduğunu fark eder. 


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!